Motorola i wschodząca gwiazda WTA Sofia Kenin ogłosiły strategiczne partnerstwo. Motorola ma zaszczyt poinformować o nowo nawiązanej współpracy z tenisistką ze światowej pierwszej piątki, Sofią „Sonyą” Kenin. Jest to pierwsze partnerstwo Sofii z dużą marką globalną od rozpoczęcia profesjonalnej kariery tenisowej w wieku 16 lat. To także okazja dla zarówno Motoroli, jak i Sofii do wspólnego rozwoju na nowym etapie jej kariery.

Motorola i wschodząca gwiazda WTA Sofia Kenin ogłosiły strategiczne partnerstwo

W ramach współpracy z marką Sofia Kenin będzie nosić „batwing” – kultowe logo Motoroli – na stroju i bluzie do rozgrzewki podczas rozgrywek i wystąpień publicznych. Ponadto 22-letnia amerykańska tenisistka będzie używać słynnego smartfonu motorola razr 5G w całym okresie współpracy.

„Współpraca z Motorolą w nadchodzącym sezonie to dla mnie zaszczyt” — powiedziała Sofia Kenin. „Bardzo cieszy rosnące zaangażowanie tej marki w tenis w ciągu ostatnich kilku lat i z ogromną przyjemnością dołączam do zespołu Moto”.

Sofia Kenin

„Sonya okazała się kluczową tenisistką w lidze i jesteśmy dumni z tego, że tak silna i inspirująca zawodniczka reprezentuje naszą firmę, słynną markę oraz wspólną pasję do odnoszenia sukcesów” — powiedział Rudi Kalil, wiceprezes i dyrektor generalny regionu Ameryki Północnej w Motoroli. „Z przyjemnością witamy Sonyę w rodzinie Motoroli i cieszymy się na wiele fantastycznych chwil z nią i jej kibicami z całego świata”.

Kenin zajmuje obecnie 4. miejsce w rankingu WTA gry pojedynczej. Rozpoczęła sezon 2020 od zwycięstwa w swoim pierwszym turnieju wielkoszlemowym w styczniu. W ciągu roku zdobyła jeszcze kilka wyróżnień i osiągnięć. Sofia zakończyła sezon z tytułem Zawodniczki Roku WTA 2020.
Pierwszym ważnym wydarzeniem Kenin w 2021 r. będzie inauguracyjny turniej wielkoszlemowy w przyszłym tygodniu, podczas którego zawodniczka będzie bronić tytułu mistrzowskiego.

motorola-razr-5g-fullres-37.jpg

motorola-razr-5g-fullres-45.jpg

motorola-razr-5g-fullres-71.jpg


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.