1 września 2020 to dzień nieodłacznie kojarzony z nowym etapem w edukacji kolejnych tysięcy dzieci i młodziezy, to także dzień, w którym rozpoczyna funkcjonowanie Platforma Edukacyjna Telestudent - miejsce edukacji trochę starszej młodzieży, gdzie spotkają się twórcy szkoleń i kursów z odbiorcami zainteresowanymi rozwojem osobistym i zawodowym. Partnerami Platformy są zarówno firmy szkoleniowe, uczelnie jak i samodzielni trenerzy i szkoleniowcy prowadzący sprzedaż swoich produktów edukacyjnych na szeroką skalę.

Krzysztof Strymiński - Telestudent
Krzysztof Strymiński - Telestudent

Na temat nowej inicjatywy rozmawiamy z Prezesem Telestudent Sp. z o.o. Krzysztofem Strymińskim, który jest pomysłodawcą projektu.

Czym jest Platforma Telestudent?

Krzysztof Strymiński (Telestudent): Platforma to tzw. "marketplace", gdzie każdy Partner może prowadzić własny sklep oferujący produkty edukacyjne. Mogą to być zarówno webinary, szkolenia online, kursy jak i e-booki. Sprzedający ustanawia własną politykę cenową i może oferować dowolną liczbę produktów czy pakietów. Wszelkie sprawy związane z wystawianiem faktur, rozliczeniami, systemami płatności i infolinią dla Klientów realizuje nasza firma. Chcemy w ten sposób ułatwić twórcom wejście na rynek, a tym którzy już sprzedają własnymi kanałami - umożliwić dotarcie do znacznie szerszego grona odbiorców.

Ambicją naszej Platformy jest wysoka jakość prezentowanych materiałów i produktów, dlatego na bieżąco weryfikujemy szkolenia i kursy dostępne na rynku, zachęcając uznanych, rozpoznawalnych twórców by niezależnie od własnych pomysłów na sprzedaż umieszczali na platformie swoje produkty. Pozwoli to stworzyć miejsce chętnie odwiedzane przez potencjalnych Klientów. Porównałbym to do Allegro, wielu sprzedawców ma własne witryny, sklepy internetowe lub stacjonarne a jednocześnie sprzedają także tam. Dla wielu z nich poziom sprzedaży na Platformie jest wyższy niż poprzez inne kanały.

Kto może sprzedawać na Platformie?

KS: Partnerem naszej Platformy może zostać każdy podmiot, który posiada produkty edukacyjne lub prawa majątkowe do nich i może legalnie je sprzedawać. Zapraszamy do współpracy zarówno niezależnych twórców, uczelnie, samodzielnych trenerów, szkoleniowców jak i firmy handlowe takie jak np. wydawnictwa, do tej pory współpracę podjęliśmy m.in. z PWN oraz Onepress. Aby zostać pełnoprawnym członkiem społeczności (Partnerem Platformy Telestudent) należy przejść proces weryfikacji i podpisać z nami Umowę. Zależy nam na współpracy z Partnerami oferującymi produkty dobrej jakości, poszukiwane na rynku. Stosujemy jasne reguły współpracy i partnerskie podejście. Osobiście kontaktuję się z każdym zainteresowanym podmiotem, moim nadrzędnym celem jest prowadzenie Platformy w oparciu o zdrowe, biznesowe relacje. Mimo, że działamy w internecie odbiorcą jest zawsze realny człowieka, na którego zadowoleniu nam zależy.

Do kogo skierowana jest oferta Platformy Edukacyjnej Telestudent?

KS: Oferta Platformy skierowana jest do osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych i szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Jeżeli jesteś taką osobą to znajdziesz u nas zarówno szkolenia miękkie jak i twarde.

Motto Platformy:


"TeleStudent - Uczymy się całe życie!"

najlepiej definiuje grupę docelową - osoby rozwijające się zawsze, lubiące poznawać i uczyć się dla siebie oraz by lepiej kierować swoją karierą.

Jest to również miejsce dla firm dbających o swoich pracowników i ich rozwój. Fundując poradniki, szkolenia czy kursy zyskujecie podwójnie: z jednej strony zadowoleniem pracowników, a z drugiej - wzrostem ich kompetencji zawodowych.

Znaczną część odbiorców stanowią studenci, którzy myślą o przyszłej pracy. Młode osoby doskonale wiedzą, że dyplom ukończenia uczelni to dziś za mało, by objąć dobre stanowisko. Pracodawcy wymagają obecnie wiedzy i umiejętności z nowoczesnych dziedzin, kursy online są świetną metodą by to osiągnąć.

W imieniu redakcji Ona24 dziękujemy za rozmowę i zapraszamy do odwiedzenia Platformy pod adresem: https://telestudent.pl/. Więcej na temat Krzysztofa Strymińskiego znajdziesz na: https://stryminski.com/.


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.