ŁubuDubu PR

Czytaj więcej: Deloitte Digital rozpoczyna działalność w PolsceJesteśmy praktykami. Znamy się na PR-ze jak mało kto. Przez wiele lat byliśmy dziennikarzami, aż zdecydowaliśmy się na założenie własnej agencji PR. Współpracowaliśmy i współpracujemy z najlepszymi polskimi agencjami reklamowymi, firmami z sektora technologiczno-reklamowego, firmami IT, spółkami giełdowymi, internetowymi startupami, zagranicznymi markami wchodzącymi na polski rynek, firmami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej, piwnej oraz z firmami z branży FMCG. Portfolio naszych klientów oraz referencje mówią same za siebie. Podobnie jak efekty naszych działań.

Meetrics rozpoczyna współpracę z Orkla Care (do niedawna Orkla Health). Firmy będą współpracować w zakresie pomiarów jakości reklam (m.in. viewability) w kampaniach marek z portfolio Orkla Care, wśród których są m.in. brandy takie jak Soraya, Jordan czy Dermika.

Meetrics rozpoczyna obsługę firmy Orkla Care w zakresie pomiarów jakości powierzchni reklamowej online

Czytaj więcej: Kampania Old Spice stworzona przez MediaCom, Fantasy Expo oraz P&G zwycięzcą Polish Esport Awards...Kampania marki Old Spice pt. „Wejdź na zapachnisty level”, stworzona przez dom mediowy MediaCom w ścisłej współpracy z agencją gamingową Fantasy Expo oraz Procter&Gamble, zwyciężyła w plebiscycie Polish Esport Awards 2018 organizowanym przez Ringier Axel Springer oraz redakcję Esportmania.

Czytaj więcej: Robert Litera przechodzi z morele do agencji IntellectAgencja Intellect pozyskała Roberta Literę na stanowisko Dyrektora Handlowego. Przechodzi on z morele, gdzie kierował działem sprzedaży projektowej. Robert Litera, na stanowisku Dyrektora Handlowego, będzie odpowiadał za koordynację i budowę kompleksowej strategii sprzedaży agencji Intellect, zwiększenie sprzedaży produktów „pudełkowych”, pozyskiwanie nowych klientów, a także za współpracę z obecnymi partnerami biznesowymi. Jest to nowe stanowisko w agencji Intellect.

Altavia Polska wraz z Shell Polska przygotowały akcję wspierającą program lojalnościowy Shell ClubSmart. Kampania wystartowała na początku lutego, obejmie wszystkie stacje sieci Shell, których jest ok. 420. Celem kampanii jest m.in. promowanie benefitów oferowanych przez program lojalnościowy Shell ClubSmart.

Katarzyna Kosińska-Rysz i Katarzyna Barczuk przechodzą z Saatchi & Saatchi IS i Leo Burnett do Kamikaze, agencja otwiera biuro w Warszawie. Agencja Kamikaze, która od 13 lat obsługuje klientów z biura w Łodzi, zdecydowała się na otwarcie oddziału w Warszawie. W związku z tym do agencji dołączają 2 nowe osoby, na stanowiska managerskie. Szefową warszawskiego zespołu będzie Katarzyna Kosińska-Rysz, która przechodzi do Kamikaze z Saatchi & Saatchi IS.

Katarzyna Kosińska-Rysz i Katarzyna Barczuk

Czytaj więcej: Jo Rigby mianowana na stanowisko Global Head of Business Development and Marketing w MediaCom

Jo Rigby objęła stanowisko nowej Global Head of Business Development and Marketing sieci MediaCom. Przechodzi z Vizeum, gdzie była odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów.

Karolina Kornacka awansowała w strukturach agencji Kamikaze, obejmując stanowisko Head of Content & Social Media. Wcześniej pracowała na stanowisku Strategy Planner.

Karolina Kornacka pracuje w Kamikaze od 2014 r., początkowo jako Junior Social Media Specialist, później Social Media Executive, a następnie Project Manager i Social Media Specialist. Na początku 2016 roku objęła stanowisko Strategy Planner, pracując dla kluczowych klientów agencji.

Agencja Brand Support współtwórcą trzeciej już edycji Festiwalu Wypieków na zlecenie firmy Bakalland S.A. Ukoronowaniem Festiwalu jest Wielka Księga z Wypiekami pt. „100 przepisów pachnących bakaliami”, która właśnie trafia do sklepów i będzie dostępna przy zakupie produktów marek Bakalland i Delecta.

Bakalland - Wielkia Księga z Wypiekami (1)

IMAGINE wspiera digitalowo debiut EnveloBanku - cyfrowej marki Banku Pocztowego. Agencja przygotowała dla marki koncepcję i design serwisu informacyjnego, a także wsparcie digital.

Grupa Brand Support, po wygranym przetargu,
realizuje dla Tikkurila kampanię „Mała Wielka Zmiana"

Grupa Brand Support (agencje Brand Support i Shake Hands), zwyciężyła w konkursie marki farb Tikkurila na opracowanie koncepcji kreatywnej projektu „Mała Wielka Zmiana”.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.