Artykuł Point of View realizuje kampanię dla Eden Springs napisany przez ŁubuDubu PR dnia 01 maj 2017.

Agencja kreatywna Point of View (PoV sp. z o.o.) wygrała konkurs Eden Springs na zrealizowanie kampanii, której celem jest pozycjonowanie tej firmy jako eksperta ds. wody. Prowadzona pod hasłem „Zaufaj ekspertom od wody” kampania właśnie startuje, potrwa do końca maja.

Eden - screen 

Kampania ma charakter wizerunkowo-sprzedażowy. Toczy się dwutorowo (wizerunek, sprzedaż), z wykorzystaniem: kreacji mailingowych, sieci afiliacyjnych, Google Display Network  oraz dniówek w serwisach tematycznych o charakterze biznesowym, np. TVN24, Biznes.Interia .pl, WPFinanse .pl czy Money .pl.

Eden Springs jest czołowym dostawcą wody źródlanej i dystrybutorów wody filtrowanej do firm. Oferując kompleksowe rozwiązania, potrafi dopasować ofertę do różnych potrzeb klientów biznesowych. Zadaniem kampanii jest pokazanie, że niezależnie od wielkości firmy, Eden Springs doradzi, które z rozwiązań jest najkorzystniejsze dla danego klienta, a w przypadku dużych firm i zakładów produkcyjnych dokona także bezpłatnych konsultacji podpowiadających, jakie produkty z oferty Eden Springs rozwiążą realne problemy klienta. Kampania ma za zadanie zachęcać także do skorzystania z promocji, w ramach której potencjalni klienci mają możliwość testowania dystrybutorów oferowanych przez Eden Springs już za 1 zł.

Agencja Point of View przygotowała na potrzeby kampanii dwa landing page oraz szereg kreacji wizerunkowych i sprzedażowych. Prowadzić będzie również działania w serwisie LinkedIn, które będą wspomagać budowanie eksperckiego wizerunku firmy.

Media na potrzeby kampanii zaplanował i kupił dom mediowy Codemedia.

Więcej informacji:

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.