Artykuł Deloitte Digital CE wygrała przetarg na obsługę działań digital marek z portfolio PepsiCo napisany przez dnia 29 marzec 2016.

Deloitte Digital CEAgencja Deloitte Digital CE wygrała przetarg na kompleksową obsługę działań digitalowych dla marek z portfolio napojów gazowanych PepsiCo.

 

Przetarg, który rozstrzygnięto w marcu, dotyczył obsługi wszystkich marek z portfolio napojów gazowanych PepsiCo: Pepsi, Mirinda, 7UP i Mountain Dew. W wyniku wygranej, agencja Deloitte Digital CE będzie dalej zajmować się kompleksową obsługą marek w digitalu, m.in. opracowaniem strategii digital oraz działaniami we wszystkich kanałach digitalowych marki, w tym m.in. Social Media. (Deloitte Digital CE - wcześniej Digital One – współpracuje z Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.,  spółką z grupy Pepsico, od 2001 roku.)

Bardzo mnie cieszy, ze nasza odpowiedź na brief została najlepiej oceniona, a agencja wybrana na kolejny okres współpracy z PepsiCo – mówi Olgierd Cygan, partner zarządzający w Deloitte Digital CE.

Klient, uzasadniając swoją decyzję, wskazał na wyróżniającą się na tle konkurencji ideę kreatywną, doskonale oddającą ducha marki.
Umowa została podpisana na cały 2016 rok.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.