IQS

Czytaj więcej: Jakim szefem jest kobieta?Jako jedna z TOP 10 agencji badawczych w Polsce od ponad 20 lat wspieramy Klientów w procesach strategiczno-marketingowych dostarczając wartościowych rekomendacji biznesowych. Nasze narzędzia i produkty badawcze pozwalają klientom zrozumieć rynek i konsumenta w zmiennym otoczeniu konkurencyjnym.

W projektach łączymy nowoczesną i zaawansowaną technologię ze sprawdzonymi, precyzyjnymi metodologami badawczymi. A dodatkowe warsztaty z Klientem umożłiwiają wypracowanie praktycznych wskazówek biznesowych.

Czytaj więcej: Jakim szefem jest kobieta?Porządek i kontrola – z tym najczęściej kojarzona jest kobieta – szef. Jednocześnie co drugi badany przyznaje, że słabością płci pięknej na kierowniczych stanowiskach jest ich emocjonalność.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.