Artykuł Babski Dzień z Golden Rose - 12 marca 2016 napisany przez Agencja Royal Brand Public Relations dnia 16 marzec 2016.

Babski Dzień z Golden RoseW sobotę 12 marca na warszawskim Torwarze odbyło się wyjątkowe wydarzenie. BABSKI DZIEŃ to targi w całości poświęcone kobietom – ich urodzie, zdrowiu oraz rozwojowi. Jednym z wystawców była marka GOLDEN ROSE, której przedstawicielki udzielały porad w dziedzinie makijażu, manicure’u oraz pielęgnacji.

Babski Dzień to dzień pełen energii, motywacji oraz pozytywnych wibracji. Podczas imprezy uczestniczki miały okazję, m.in. zapoznać się z ofertą firm kosmetycznych i fryzjerskich, obejrzeć pokazy mody, porozmawiać ze stylistką oraz trenerem personalnym. Dodatkowo na Panie czekały spotkania z inspirującymi kobietami, wykłady, profilaktyka medyczna i ciekawe warsztaty praktyczne. To szczególne wydarzenie przyciągnęło setki kobiet.

Golden Rose dla kobiet

Przy stoisku marki GOLDEN ROSE na uczestniczki czekała wizażystka, manicurzystka i przedstawicielki firmy, które udzielały porad oraz informacji o produktach. Panie z chęcią korzystały z oferowanych usług i wskazówek, m.in. dotyczących doboru odpowiedniego makijażu. Podczas Babskiego Dnia uczestniczki miały także okazję zapoznać się oraz przetestować nowości produktowe marki – pomadki Sheer Shine, róże i rozświetlacze w sztyfcie – Creamy Blush Stick i Highlighter Stick, produkty do brwi: Precision Browliner, Liquid Browliner oraz Brow Styling Gel. Przez całą imprezę stanowisko firmy cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem.

Babski Dzień z Golden Rose Babski Dzień z Golden Rose Babski Dzień z Golden Rose
Babski Dzień z Golden Rose   

 

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.