ZOOM bsc

Czytaj więcej: Co drugi pracodawca pamięta o odrzuconych kandydatachZespół doświadczonych i kreatywnych ludzi, najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Każdy z nas ma unikalne kompetencje, ale łączy nas jedno: wierzymy, że liczą się wyniki.

Mamy kompetencje, które pozwalają zaoferować pełne wsparcie w zakresie komunikacji marketingowej. Od public relations B2B i B2C oraz social media, poprzez badania rynkowe, szkolenia aż po tradycyjny marketing.

Zanim zaplanujemy komunikację, uważnie przyglądamy się potrzebom Klienta. Dokładnie poznajemy firmę i jej otoczenie. Zawsze jesteśmy skupieni na efektach – one świadczą o jakości naszej pracy.

Czy istnieje kobiece bankowanie?

Czy kobiety faktycznie inaczej zachowują sie korzystając z banku niż mężczyźni? Jaki wpływ różnica płci ma na korzystanie z usług? Czy oferta dla kobiet powinna być inna? Z badania Index Mobilności przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown na zlecenie Santander Bank Polska wynika, że wybierając bank, kobiety zwracają uwagę na nieco inne aspekty niż mężczyźni. Jeżeli jednak chodzi o samo korzystanie z produktów oraz usług finansowych, to nie widać znaczących różnic. Są wyjątki, na przykład inwestowanie na giełdzie oraz płatności cyfrowe.

Od 16 do 21 października br. w Łodzi odbędzie się jubileuszowy V Rubinstein Piano Festival – Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Artura Rubinsteina. Melomani będą mogli wziąć udział w jedenastu koncertach, pięciu wystawach tematycznych związanych z Arturem Rubinsteinem, kursach mistrzowskich czy seminariach. Mecenasem tegorocznej edycji wydarzenia jest Bank Zachodni WBK.

Czytaj więcej: Candidate experience na wagę złota

Pracodawcy w Polsce mają świadomość, że rekrutacja przekłada się na prowadzony przez nich biznes. Z trzeciej edycji badania „Candidate Experience” zrealizowanego z inicjatywy eRecruiter i Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji wynika, że aż 75% pracodawców uważa, że wrażenia kandydatów z procesu rekrutacji mają wpływ na postrzeganie przez nich produktów i usług firmy, która taką rekrutację prowadziła. Jednak firmy wciąż ignorują wagę sporządzania strategii dbania o kandydata. Oficjalne wytyczne dotyczące candidate experience posiada zaledwie co czwarta firma.

Czytaj więcej: Co drugi pracodawca pamięta o odrzuconych kandydatach

Połowa pracodawców deklaruje, że podtrzymuje relacje z kandydatami, którzy brali udział w procesie rekrutacyjnym, ale nie zostali zatrudnieni – wynika z 3. edycji badania „Candidate Experience” przeprowadzonego z inicjatywy eRecruiter i Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Najczęściej firmy zachowują CV kandydatów w bazie (47%) oraz informują ich o kolejnych rekrutacjach (33%). Ponadto, co drugi rekruter podaje przyczyny niezatrudnienia osobom, które uczestniczyły w rozmowie kwalifikacyjnej. Niestety aż jedna trzecia rekruterów nie dba o ten obszar w ogóle.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.