Artykuł OSM Piątnica wybrała Veneo do promocji mlek smakowych napisany przez dnia 21 wrzesień 2018.

Agencja Veneo wygrała przetarg producenta wyrobów mlecznych OSM Piątnica na promocję nowych produktów – mlek smakowych. O wygranej zadecydował koncept strategiczno-kreatywny oraz plan jego egzekucji.

Mleko ze smakiem

 


– To dla nas duże wyróżnienie. Cieszymy się, że Piątnica zaprosiła nas do swojego przetargu, na drodze new businessowej – mówi Strategy & Creative Director w Veneo, Beata Mordarska – Celem kampanii launchingowej pod hasłem „Mleko ze smakiem” jest promocja nowych produktów Piątnicy jako zdrowej i smacznej przekąski „on the go” – produktu dla aktywnych, żyjących w pośpiechu –  a jednocześnie mocne zaistnienie marki Piątnica w segmencie „mlek smakowych”.

,,Mleka smakowe to obecnie dynamicznie rozwijająca się kategoria. W naszych produktach postawiliśmy na naturalny skład, czystą etykietę oraz wyśmienite kompozycje smakowe. Do naszych konsumentów wychodzimy z kreatywną i wesołą kampanią pokazującą główne walory naszych mlek smakowych. Zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszych nowych, pysznych i zdrowych produktach.” – mówi pracownik działu marketingu OSM Piątnica, Natalia Bargielska

Zakres usług Veneo obejmuje kreacje marketingowe do wszystkich kanałów komunikacji, współpracę z influencerami oraz zakup mediów digitalowych. Ze strony Veneo nadzór nad obsługą kampanii i komunikacji oraz realizacji celów wizerunkowych i biznesowych sprawuje Account Manager, Rafał Idzik.

Mleko ze smakiem (2)

Mleko ze smakiem (3)

Mleko ze smakiem (4)


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.