Artykuł OSM Piątnica wybrała Veneo do promocji mlek smakowych napisany przez dnia 21 wrzesień 2018.

Agencja Veneo wygrała przetarg producenta wyrobów mlecznych OSM Piątnica na promocję nowych produktów – mlek smakowych. O wygranej zadecydował koncept strategiczno-kreatywny oraz plan jego egzekucji.

Mleko ze smakiem

 


– To dla nas duże wyróżnienie. Cieszymy się, że Piątnica zaprosiła nas do swojego przetargu, na drodze new businessowej – mówi Strategy & Creative Director w Veneo, Beata Mordarska – Celem kampanii launchingowej pod hasłem „Mleko ze smakiem” jest promocja nowych produktów Piątnicy jako zdrowej i smacznej przekąski „on the go” – produktu dla aktywnych, żyjących w pośpiechu –  a jednocześnie mocne zaistnienie marki Piątnica w segmencie „mlek smakowych”.

,,Mleka smakowe to obecnie dynamicznie rozwijająca się kategoria. W naszych produktach postawiliśmy na naturalny skład, czystą etykietę oraz wyśmienite kompozycje smakowe. Do naszych konsumentów wychodzimy z kreatywną i wesołą kampanią pokazującą główne walory naszych mlek smakowych. Zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszych nowych, pysznych i zdrowych produktach.” – mówi pracownik działu marketingu OSM Piątnica, Natalia Bargielska

Przeczytaj także:

Nie tolerujesz laktozy? Nie musisz rezygnować z mleka!.

Osoby cierpiące na nietolerancję laktozy doskonale wiedzą, jak ich organizm reaguje na nabiał. Najczęściej wybieranym sposobem walki z tym problemem jest zmiana diety i rezygnacja z mleka, jogurtów czy serków. Niestety, takie kroki mogą skutkować groźnymi niedoborami wapnia. Alternatywą pozostają więc produkty mleczne bez laktozy, ale skąd wiadomo, które wybierać?

Zakres usług Veneo obejmuje kreacje marketingowe do wszystkich kanałów komunikacji, współpracę z influencerami oraz zakup mediów digitalowych. Ze strony Veneo nadzór nad obsługą kampanii i komunikacji oraz realizacji celów wizerunkowych i biznesowych sprawuje Account Manager, Rafał Idzik.

Mleko ze smakiem (2)

Mleko ze smakiem (3)

Mleko ze smakiem (4)


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.