Artykuł Ruszyła kampania przełomowej oferty kredytowej Alior Banku napisany przez dnia 17 luty 2016.

b_250_375_16777215_00_images_stories_PR_United_PR_AliorBank_LOGO.JPGW najnowszej kampanii marketingowej Alior Banku promowany jest zupełnie nowy mechanizm zniżek oferowany klientom z dobrą historią kredytową, którzy skorzystają z pożyczki gotówkowej
lub kredytu  konsolidacyjnego „Obniżamy oprocentowanie o 30%”. Głównym medium kampanii jest telewizja, wspierana komunikacją w internecie. Jest to najsilniejsza kampania reklamowa banku
w I kwartale br.

 

Na potrzeby kampanii powstał 30-sekundowy spot reklamowy pt. „Inauguracja” (reklamę można obejrzeć na kanale YouTube: https://youtu.be/tAnlA9rh9ZQ) oraz jego 15- sekundowa wersja. Reklama promuje przełomową ofertę zniżek skierowaną do klientów regularnie spłacających kredyty, w ramach której Bank obniża oprocentowanie aż o 30%.

Reklama będzie emitowana w najpopularniejszych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, m.in.: TVP1, TVP2, Polsat, TVN oraz w 115 kanałach tematycznych, najlepiej dopasowanych do grupy docelowej. Spot będzie towarzyszył najczęściej oglądanym i lubianym programom, np. śniadaniowym, prognozom pogody, wiadomościom sportowym, a także serialom. Tylko w lutym spot dotrze do ponad 20 mln Polaków!

Emisje reklamy w telewizji wspiera komunikacja w internecie. Obejmuje ona m.in.: działania zasięgowe pozwalające w krótkim czasie dotrzeć z ofertą do szerokiej grupy internautów oraz największe porównywarki finansowe. Kampanii towarzyszyć będą również mailingi. Po raz pierwszy zostanie w nich wykorzystana technologia umożliwiająca optymalizację kampanii w trakcie wysyłki wiadomości. Wszystkie formy reklamowe prowadzą na dedykowaną stronę, za pośrednictwem której klienci mogą złożyć wniosek online
o udzielenie pożyczki lub kredytu konsolidacyjnego.

Promocję nowej oferty pożyczki wzmacniają materiały BTL w oddziałach. Ponadto reklamy pojawią się na wszystkich witrynach oddziałów oraz placówek partnerskich, na ekranach bankomatów Alior Banku oraz planszach wyświetlanych na monitorach LCD.

Za przygotowanie reklamy TV i materiałów BTL odpowiadała Agencja PZL, a za materiały online – Agencja Artegence oraz Sympatico. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Maxus. Spot wyprodukował dom produkcyjny Film Produkcja.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.