Artykuł Konkurs Comperia.pl i Alior Banku rozstrzygnięty napisany przez dnia 17 luty 2016.

b_250_375_16777215_00_images_stories_PR_United_PR_AliorBank_LOGO.JPGKonkurs zorganizowany przez porównywarkę finansową Comperia.pl i Alior Bank w ramach akcji „Comperia Bonus 5” został rozstrzygnięty. Uczestnicy, którzy w najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieli na pytanie „Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać wyższa kultura bankowości?”, otrzymali nagrodę główną – telefon Samsung Galaxy S6.

Internetowy konkurs zorganizowano w ramach akcji promocyjnej „Comperia Bonus 5”. Oprócz możliwości otrzymania premii w wysokości 55 zł za założenie Konta Internetowego z oferty Alior Banku, uczestnicy mogli wygrać dodatkowe nagrody, udzielając odpowiedzi na pytanie dotyczącej hasła „wyższa kultura bankowości”.

Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród internautów. W swoich odpowiedziach uczestnicy wskazywali przede wszystkim takie cechy, jak: innowacyjność i nowoczesność, która polega m.in. na możliwości załatwienia wszystkich spraw i formalności przez Internet. Według uczestników wyższa kultura bankowości to także bardzo dobra jakość obsługi, traktowanie klientów w sposób indywidualny i dopasowanie produktów do ich potrzeb.

Czworo autorów najciekawszych i najbardziej pomysłowych odpowiedzi otrzymało nagrodę główną - telefon Samsung Galaxy S6. Laureatami konkursu zostali: Bogusław Poletajew, Maciej Jabłoński, Katarzyna Rogalska i Tomasz Szymala. Organizatorzy przyznali również nagrody dodatkowe.

55 uczestników zostało nagrodzonych smartwatchami SONY SW2.

Pełna lista nagrodzonych uczestników dostępna jest na stronie: https://comperiabonus.pl/AliorBank.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.