United PR

Czytaj więcej: INTERIA wspiera Alior Bank w walce z phishingiemUnited PR jest jednym z pionierów rynku public relations w Polsce. Zespół Agencji rozpoczął swą działalność w 1991 roku w ramach grupy United Publishers. W 1996 roku ze struktur grupy utworzył niezależna spółkę - United PR - która od poczatku swego istnienia zyskała czołową pozycję wśród firm PR w Polsce. Agencja posiada bardzo bogate doświadczenie. W ciągu niemal 15 lat istnienia pracowała dla ponad 50 klientów, realizując ponad 300 programów i projektów. Wieloletnia praktyka i wszechstronna specjalizacja umożliwiają konsultantom United PR optymalne dopasowanie strategii i taktyki PR do oczekiwań Klienta oraz charakteru adresatów komunikacji. Znaczną większość zespołu United PR tworzą osoby, które pracują w Agencji od wielu lat.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów z dziećmi, już jutro, 16 lutego br. o godz. 4:00 firma Lagardère Duty Free Polska otworzy nowy sklep z zabawkami Toys Store na lotnisku im. Jana Pawła II w Krakowie. Będzie on dostępny dla wszystkich podróżujących po przekroczeniu kontroli bezpieczeństwa, a z okazji otwarcia firma Lagardère przygotowała dla swoich klientów promocje cenowe oraz upominki.

Z dniem 1 lutego 2019 r. Marcin Herman objął stanowisko dyrektora nowopowstałego Działu PR i Komunikacji Wewnętrznej w Alior Banku. Dział PR i Komunikacji Wewnętrznej powstał w wyniku połączenia zespołu PR (wydzielonego z dotychczasowego Departamentu Marketingu i PR) oraz zespołu komunikacji wewnętrznej, działającego do tej pory w strukturach Pionu HR.

Aelia Duty Free Polska rusza z kolejną odsłoną kampanii Born in Poland, czyli Rodem z Polski. Akcja marketingowa została zaplanowana na cały rok, w sześciu 2-miesięcznych cyklach. Jej głównym celem jest promowanie wyjątkowych, polskich marek.

„Wyższa kultura. Bank nowości.” – to nowe hasło przewodnie Alior Banku. Po blisko 9 latach od rozpoczęcia działalności bank zdecydował się na zmianę, która jest jednym z elementów realizacji strategii „Cyfrowego buntownika”. Nowe hasło zastąpi dotychczasowe określenie „Wyższa kultura bankowości”.

Czytaj więcej: Konkurs Comperia.pl i Alior Banku rozstrzygniętyKonkurs zorganizowany przez porównywarkę finansową Comperia.pl i Alior Bank w ramach akcji „Comperia Bonus 5” został rozstrzygnięty. Uczestnicy, którzy w najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieli na pytanie „Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać wyższa kultura bankowości?”, otrzymali nagrodę główną – telefon Samsung Galaxy S6.

Czytaj więcej: Ruszyła kampania przełomowej oferty kredytowej Alior BankuW najnowszej kampanii marketingowej Alior Banku promowany jest zupełnie nowy mechanizm zniżek oferowany klientom z dobrą historią kredytową, którzy skorzystają z pożyczki gotówkowej
lub kredytu  konsolidacyjnego „Obniżamy oprocentowanie o 30%”. Głównym medium kampanii jest telewizja, wspierana komunikacją w internecie. Jest to najsilniejsza kampania reklamowa banku
w I kwartale br.

Warszawa, 11 czerwca br. - Menadżerowie PepsiCo Polska, Michał Stańczyk i Krzysztof Ząbek, zostali uhonorowani nagrodą PepsiCo Ring of Honour dla najlepszych pracowników sprzedaży na całym świecie. Laureatów zaproszono do głównej siedziby PepsiCo w Nowym Jorku, gdzie wzięli udział w uroczystej ceremonii rozdania nagród.

 

INTERIA i Alior Bank podjęły wspólne działania antyphishingowe, które zabezpieczą klientów banku będących jednocześnie użytkownikami poczty INTERIA przed otrzymywaniem fałszywej korespondencji. Wdrożony mechanizm polega na weryfikowaniu i oznaczaniu wiadomości elektronicznych od Alior Banku, jako pochodzących od zaufanego nadawcy. Alior Bank jest pierwszą instytucją finansową i drugim po Allegro partnerem INTERIA.PL w zakresie działań antyphishingowych.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.