TokTok

Czytaj więcej: Nosisz okulary? Nie rezygnuj ze sportu!Jesteśmy agencją Public Relations. Nasi konsultacji posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z polskimi firmami oraz międzynarodowymi korporacjami. Od lat z powodzeniem dbamy o pozytywny wizerunek naszych klientów. Współpracujemy z ponad 500 mediami ogólnymi i branżowymi w Polsce o charakterze ogólnopolskim, regionalnym i lokalnym. Proponujemy niekonwencjonalne działania i sposoby dotarcia do klientów i konsumentów.

Leczenie zębów w ciąży - Fakty i Mity

Poznaj fakty i mity na temat leczenia zębów w okresie ciąży i dowiedz się na jakie zabiegi u stomatologa można się zdecydować. Ciąża to szczególny okres dla każdej kobiety. Narosło wokół niego wiele mitów i legend, nakazających lub odradzających wykonywania przez przyszłe mamy różnych czynności i aktywności.  Jeden z nich mówi, że czasie ciąży należy unikać wizyt u dentysty i zabiegów stomatologicznych.

Coraz więcej osób ma świadomość, że aby cieszyć się dobrym samopoczuciem przez długie lata, należy dbać o siebie i swoje zdrowie. To dlatego staramy się spędzać czas coraz aktywniej. Chcąc jak najdłużej zachować piękny wygląd skóry i włosów chętnie sięgamy po kosmetyki pielęgnacyjne. W trosce o serce i układ krążenia spacerujemy, gimnastykujemy się lub uprawiamy jogging. Jednocześnie, często zapominamy o naszych oczach, które również potrzebują uwagi i zainteresowania.

Złe nawyki, które szkodzą naszym oczom

Czytaj więcej: Bezglutenowy makaron z czarnej fasoli

Nowość 3Pauly - Bezglutenowy makaron z czarnej fasoli! Wysoka zawartość białka, niska zawartość węglowodanów! Wspaniały wygląd, świetny smak, wyjątkowe wartości odżywcze.

Jak dobrać okulary, żeby podkreślić urodę

Praktyczne, modne i piękne, czyli jak dobrać okulary, żeby podkreślić urodę i skorygować niedoskonałości twarzy. W dzisiejszych czasach okulary  stopniowo z nielubianego dodatku, noszonego z konieczności, stają się modnym elementem stylizacji. Coraz częściej nie tylko  osoby z wadami wzroku dostrzegają potencjał opraw okularowych. Mogą one bowiem zarówno zdobić jak i maskować  niedoskonałości urody. Aby osiągnąć pożądany efekt nie wystarczy jednak wybrać samej oprawy, kluczowe jest również dobranie odpowiednich soczewek okularowych. 

Czytaj więcej: Guawa, gujawa a może gruszla? Co warto wiedzieć o tym egzotycznym owocu i jego zdrowotnych...

Z uwagi na krótki okres przechowywania, owoce gujawy nie są w naszym kraju powszechnie dostępne – a szkoda, ponieważ wykazuje ona liczne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, łagodzące, a także odchudzające. Będąc jednak w nieco cieplejszych klimatach niż rodzime lub też natrafiając na przetwory z gujawy na sklepowych półkach, zdecydowanie warto sięgnąć po ten egzotyczny rarytas.

Czytaj więcej: Nosisz okulary? Nie rezygnuj ze sportu!

Nosisz okulary? Nie rezygnuj ze sportu! Dowiedz się jak zabezpieczyć oczy i bezpiecznie połączyć okulary z aktywnością fizyczną. O ile w codziennym życiu większość użytkowników okularów nawet nie odczuwa ich obecności, o tyle sytuacja diametralnie zmienia się przy każdej większej aktywności fizycznej. Zostawić czy zdjąć – przed takim dylematem staje każdy użytkownik okularów, chcący trochę pobiegać, pojeździć na nartach czy pograć w piłkę. Sport w zwykłych okularach jest niekomfortowy, a bez okularów – niebezpieczny. Czy to jednak oznacza konieczność rezygnacji z aktywności fizycznej? Oczywiście nie! Może kiedyś nie byłoby takiej możliwości, ale współcześnie, dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w optyce, uprawianie sportu w okularach może być bezpieczne i komfortowe.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.