Artykuł TBWA/TEQUILA dla marki Durex napisany przez dnia 06 marzec 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Durex, sex, prezerwatywa.

TBWA \ TEQUILAAgencja kreatywna TBWA/TEQUILA, pokonując cztery inne agencje wygrała przetarg na platformy aktywacyjnej dla młodych odbiorców marki Durex, należącej do portfolio firmy Reckitt Benckiser.

Pierwszym projektem wykonanym przez TBWA/TEQUILA będzie kampania pod hasłem " Twój Interes, Twoja Broszka", która rozpocznie się 9 marca i potrwa do końca 2012 roku. Jej celem jest edukacja młodych ludzi, rozpoczynających życie seksualne i zwrócenie ich uwagi na istotną rolę zabezpieczenia się prezerwatywami.

Motywem przewodnim tej kampanii będą krótkie filmy ukazujące perypetie młodych przyjaciół, reprezentujących różne grupy, poglądy, postawy i opinie związane z życiem seksualnym. Co ciekawe, bohaterowie przybrali kształty intymnych części ciała, stąd też wynika hasło kampanii, nawiązującej do tego, że w zdobywaniu wiedzy seksualnej przez młodych ludzi leży ich własny...interes. Filmy zobaczyć będzie można na stronie www.durexmowi.pl, profilu marki na Facebooku oraz kanale YouTube. Strona internetowa stworzona jest z myślą o młodych, dlatego może być miejscem edukacji i oswajania się z tematami tabu. Przewidziane są także dodatkowe akcje w postaci konkursów zarówno na stronie kampanii, jak i profilu marki Durex na Facebooku.

TBWA/TEQUILA odpowiedzialna jest za produkcję strony www.durexmowi.pl oraz za ideę kreatywną kampanii. Agencja jest autorem pomysłu formy zrealizowanych filmików, scenariuszy i czołówki. Odpowiada także za koordynacje i moderację działań na stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych. TBWA/TEQUILA  jest ponadto odpowiedzialna za kreację i produkcję wsparcia kampanii w Internecie.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.