Artykuł Pokaż "Sexy look" i wygraj napisany przez dnia 20 styczeń 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Sexy look, mud, makijaż, walentynki.

MUD - Make-up designory

Nowa na polskim rynku marka MUD (Make-up designory), oferująca profesjonalne kosmetyki do makijażu i charakteryzacji, ogłosiła konkurs na najlepszy walentynkowy makijaż „Sexy look”. Aby wziąć w nim udział należy przesłać zdjęcie autorskiego make-upu na adres mailowy marki do 3 lutego 2012 roku. Do wygrania bon o wartości 500 zł na zakupy ekskluzywnych kosmetyków marki MUD. Zwycięzców wyłoni międzynarodowe jury makijażystów marki Make-up designory z Los Angeles, Nowego Jorku, Słowenii i Polski.

Walentynki to czas kiedy chcesz wyglądać wyjątkowo. Do wykonania uwodzicielskiego i zmysłowego makijażu najlepsze są profesjonalne kosmetyki. Marka MUD, od niedawna dostępna także dla polskich klientek, oferuje produkty o wysokiej jakości, których używają makijażyści w Hollywood.

sexy look

Teraz każdy ma szansę wygrać zestaw kosmetyków MUD o wartości 500 zł. Marka ogłosiła konkurs na najlepszy walentynkowy makijaż „Sexy look”. Aby wziąć w nim udział należy przesłać zdjęcie autorskiego make-upu wraz z imieniem i nazwiskiem na adres info @ (mud-polska . com) do 3 lutego br. Następnie wszystkie prace będą oceniane publicznie na portalu Facebook. Pięć prac o największej liczbie głosów internautów zostanie poddane ocenie międzynarodowego jury makijażystów marki Make-up Designory z Los Angeles, Nowego Jorku, Słowenii i Polski. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego br.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na fanpage’u marki: MUD - Make-up designory.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.