Artykuł Nowa kolekcja oprawek okularowych Belutti Jelly Eyewear napisany przez dnia 26 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Belutti, okulary, oprawki, Belutti Jelly Eyewear, Jelly.

Jelly Eyewear

Marka Belutti zaprezentowała nową kolekcję oprawek okularowych Belutti Jelly Eyewear. Ultralekkie i elastyczne oprawki, wykonane są ze specjalnego materiału – grilamidu. Kolekcja Belutti Jelly Eyewear to siedem modeli dostępnych w 21 różnych kombinacjach kolorystycznych. Belutti Jelly Eyewear przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każda oprawka to połączenie dwóch najmodniejszych kolorów sezonu: od mocnego pomarańczu, poprzez ciemną fuksję, po bardziej klasyczny granat. Oprawki Belutti Jelly Eyewear to unikalny design i zestawienie odważnych kolorów, które pozwolą każdemu na odrobinę ekstrawagancji.

Belutti Jelly Eyewear to kolekcja przeznaczona dla osób podążających za najnowszymi trendami. Swoją elastyczność i znikomą wagę, jedyne 14g, zawdzięczają wykonaniu z giętkiego i  wyjątkowo lekkiego grilamidu. Siedem modeli, dostępnych w trzech różnych kolorach, tworzy kolekcje 21 oprawek. Każda oprawka charakteryzuje się inną barwą zausznika i frontu, co powoduje niezwykłe ożywienie na twarzy i przykuwa uwagę. Nowa kolekcja to kształty zarówno prostokątne jak i zaokrąglone, które pasują do każdego typu urody.

Projektując kolekcję Belutti Jelly Eyewear staraliśmy się stworzyć modele dla osób w każdym przedziale wiekowym. Proponujemy kolory zarówno odważne i ekstrawaganckie, jak i klasyczne, biznesowe” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.

W tych okularach będziesz czuć się wyjątkowo! Oprawki są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych w całej Polsce. Sugerowana cena oprawek to 369 zł. Więcej informacji na stronie www.belutti.com.

Belutti wybrane modele Jelly Eyewear

Belutti wybrane modele Jelly Eyewear

Belutti kolekcja Jelly Eyewear

Belutti kolekcja Jelly Eyewear

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.