Artykuł Wirtualny scrapbook Dilmah napisany przez dnia 02 maj 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Dilmah, herbata.

Odkryj która z herbat najbardziej pasuje do Twojego charakteru. Już teraz Internauci mogą korzystać ze stworzonej przez Dilmah aplikacji scrapbookowej - interaktywnego narzędzia do ozdabiania fotografii. Scrapbook Dilmah to kolejna odsłona prowadzonego w ramach Klubu Miłośników Dobrej Herbaty projektu, którego założeniem jest prezentacja w jaki sposób herbata wpisuje się w naszą codzienność.


Aplikacja Dilmah to narzędzie skupiające społeczność miłośników fotografii i herbaty. Idea wirtualnego scrapbooka nawiązuje do tradycyjnej sztuki ręcznego ozdabiania zdjęć w domowych albumach, oferując jednocześnie spektrum nowych możliwości. Jedną z nich jest dzielenie się swoimi pracami z innymi miłośnikami fotografii. Wydaje się to szczególnie ważne, jako że scrapbook jest swego rodzaju wizytówką - zapisem wrażliwości, pomysłowości, zainteresowań, a nawet poglądów twórcy. Ponieważ elementy składające się na tego typu "wypowiedzi" stanowią odzwierciedlenie codziennego życia autora, na ich podstawie można spróbować odgadnąć jego charakter.

Wszystkie te cechy sztuki scrapbookingu wykorzystali twórcy najnowszej aplikacji Dilmah. Użytkownicy mogą zamieszczać swoje zdjęcia, wstawiać podpisy i komentarze, ozdabiać je wzorami, dodawać do nich niezliczoną ilość ikon, edytować, kolorować, wycinać, wklejać… Możliwości są nieograniczone, a efekt końcowy nieprzewidywalny - mówi Piotr Witomski, dyrektor marketingu Gourmet Foods (Dilmah). Przygotowaliśmy też specjalną niespodziankę. Na podstawie elementów, jakie Internauta wybierze z biblioteki obiektów aplikacji, postaramy się wskazać jego temperament oraz zaproponować profil herbaty najpełniej do niego pasujący. Mam zresztą nadzieję, że w wielu scrapbookach znajdzie się również miejsce na herbaciane motywy i skojarzenia. W końcu ten napój jest nieodzowną częścią naszej codzienności, a zatem siłą rzeczy wpisuje się w wiele codziennych sytuacji - dodaje Piotr Witomski.

Aplikacja Dilmah to także propozycja konkursowa, dzięki której już niedługo będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, w tym wyprawę do krainy herbaty, na Cejlon. Więcej informacji na profilu facebookowym marki Dilmah.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.