ostecx creativeAgencja reklamowa Ostecx Créative, we współpracy z Mindshare Polska oraz biurem reklamy Multikino S.A., przygotowała kinową część kampanii nowych telefonów LG. Komunikacja w Multikinach – przeprowadzona na zlecenie Mindshare Polska – została zaplanowana na czerwiec br. i składały się na nią działania typu on-screen i off-screen. Agencja Ostecx Créative odpowiadała za kreację i realizację 30 s. spotu kinowego oraz przeprowadzenie niestandardowej akcji eventowej.

 

 

Spot i eventy przygotowane przez Ostecx Créative są rozwinięciem kampanii prowadzonej przez LG w tradycyjnych mediach oraz Internecie pod hasłem „Dodaj coś od siebie” (realizowanej przez Mindshare Polska oraz Young&Rubicam). Aktywności – skierowane do odbiorców w wieku 16-34 lat – dotyczyły modeli LG Swift GT540, LG Cookie KP500, LG Mini GD880 oraz Viewty Snap GM360. Celem kampanii było budowanie świadomości dostępu do portali społecznościowych w telefonach marki LG jako nowatorskiego sposobu na życie bez ograniczeń. Media dla kampanii zaplanował i zakupił Mindshare Polska. Za produkcję i postprodukcję spotu odpowiedzialna była firma LocoMotive. Zdjęcia do reklamy powstały w Multikinie Złote Tarasy.


Założeniem działań marki LG w obiektach Multikina było zaangażowanie konsumentów – m.in. stworzenie okazji do zarejestrowania ciekawego wydarzenia i podzielenia się nim ze znajomymi. Podczas eventów, realizowanych przez Ostecx Créative rotacyjnie w 18 kinach w Polsce, klienci Multikina mogli spotkać postaci z kampanii telefonów LG: astronautę, pilotów i mężczyznę na rowerze-kosiarce, a następnie zobaczyć na kinowym ekranie spot z ich udziałem. Animatorzy, działający według przygotowanego wcześniej scenariusza, mieli za zadanie zaskoczyć, rozbawić i docelowo wciągnąć do zabawy odbiorców kampanii.    

Agencja Ostecx Créative powstała w 2008 r. Tworzą ją ludzie, którzy zdobywali doświadczenie w największych poznańskich firmach reklamowych. Oprócz stałej obsługi Banku Zachodniego WBK, Ostecx Créative pracuje m.in. dla TUI Poland i kilku lokalnych marek. Przy kampanii kinowej telefonów LG agencja nawiązała współpracę z biurem reklamy Multikino S.A. Ostecx Créative świadczy usługi reklamowe typu full service, zarówno na potrzeby tradycyjnych, jak i nowych mediów, chętnie angażuje się też w alternatywne projekty z pogranicza sztuki, designu i komunikacji marketingowej.

multikino gdansk.jpgmultikino krakow 1.jpgmultikino krakow 2.jpgmultikino warszawa ursynow.jpg

Informacja nadesłana przez OSTECX CRÉATIVE, ul. Ratajczaka 18 B , 61-815 Poznań, tel.: +48 61 855 15 08, m.: +48 509 293 080, http://ostecx.com

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.