Ładna opalenizna ma wiele zalet – odmładza, sprawia, że czujemy się atrakcyjniej, wyszczupla wizualnie oraz po prostu pięknie wygląda. Jednak uzyskanie takiego efektu może być kłopotliwe – opalanie się na Słońcu czy w solarium źle wpływa na skórę a wiele samoopalaczy rozprowadza się nierównomierne i brudzi ubranie. Istnieje jednak w pełni bezpieczny i efektywny sposób na uzyskanie pięknego koloru skóry – opalanie natryskowe.

Opalanie natryskowe pozwala w wygodny i bezpieczny sposób uzyskać słoneczną opaleniznę. Kolor otrzymuje się poprzez rozpylenie na ciało preparatu brązującego, który łagodnie koloryzuje skórę, tworząc piękną, złocistą opaleniznę. Efekt utrzymuje się do 10 dni i pozwala w zupełnie przyjazny dla skóry sposób poczuć się naprawdę atrakcyjnie oraz pewnie. Dodatkową zaletą opalania natryskowego jest fakt, że można je przeprowadzić w domu Klientki – to duża wygoda, komfort oraz oszczędność czasu. Przygotowanie do sesji nie jest kłopotliwe, samo opalanie zajmuje około 10 minut a utrwalanie koloru 5-7 godzin, dlatego to najbardziej komfortowa metoda opalania natryskowego. Klientka w zaciszu własnego domu może się zrelaksować i odpocząć po sesji, by po kilku godzinach cieszyć się równomierną, piękną opalenizną.

Opalanie natryskowe to nowoczesna, zdrowa metoda pozwalająca na uzyskanie pięknego kolorytu skóry w domowych warunkach. Odpowiednie preparaty stosowane podczas zabiegu są hypoalergiczne, bezzapachowe i w pełni naturalne, dlatego mogą być stosowane przez kobiety w ciąży, alergików czy osoby o wrażliwej, bardzo jasnej skórze. - mówi Edyta Majdańska, Właścicielka firmy Eko Opalanie, oferującej opalanie natryskowe z dojazdem do domów Klientek w Bydgoszczy i okolicach – Dzięki jednorazowemu zabiegowi otrzymuje się piękną opaleniznę, której głębokość jest regulowana odcieniem preparatu z przeznaczeniem dla różnych rodzajów karnacji.

Opis zabiegu i pielęgnacja

Przed opalaniem natryskowym najlepiej jest wziąć kąpiel i wykonać peeling całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem łokci i kolan. Po kąpieli nie należy używać kremów, perfum ani dezodorantów, nie powinno się również wykonywać makijażu. Jeśli skóra wymaga depilacji, najlepiej zrobić to dzień przed sesją opalania.

Preparat rozpyla się na nagie ciało lub, dla komfortu Klientki, można założyć jednorazową bieliznę. Zabiegi przeprowadzają kobiety, które zapewniają pełną dyskrecję, dodatkowym źródłem komfortu jest fakt, że opalanie można zamówić do domu. Aplikacja jest łatwa i równomierna, polega na rozpyleniu na skórze kilku cienkich warstw preparatu, który zaraz po nałożeniu wysycha i zaczyna się utrwalać.

Po aplikacji warto założyć na siebie ciemne, luźne ubranie i odczekać 5-7 godzin, by opalenizna się utrwaliła. Po tym czasie należy wziąć prysznic, niewskazane jest używanie gąbki, myjki czy peelingu. Woda zmyje bronzer i ukaże się właściwa opalenizna. Od tej pory skóra jest czysta i opalona, nie brudzi odzieży, pościeli ani bielizny.

Aby jak najdłużej utrzymać piękny, złocisty kolor zaleca się częste nawilżanie skóry, zażywanie kąpieli bez używania gąbek i niestosowanie złuszczania naskórka. Odpowiednio pielęgnowana skóra zachowa opaleniznę około 10 dni po zabiegu.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.