PR MŚPChcesz wzmocnić pozycję firmy na rynku, zmotywować załogę do działania, czy poznać strategie PR koniecznie skorzystaj z bezpłatnego szkolenia, które w dniach 16-18 listopada odbędzie się w Bielsku-Białej. Realizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego projekt szkoleniowy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie środowiska mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na wiedzę z zakresu działań promocyjnych.

Uczestnikami warsztatów mogą być przedsiębiorcy, kadra zarządzająca oraz pracownicy organizacji rzemiosła i przedsiębiorczości.

Projekt zakłada cykl 26 szkoleń w największych miastach Polski. Do tej pory warsztaty zorganizowano w 15 miastach i z opinii wyrażanych przez samych uczestników wynika, że wiedza zdobyta podczas ćwiczeń  jest bardzo merytoryczna i  w znakomity sposób może być wykorzystana w codziennym działaniu firmy.

Harmonogram najbliższych szkoleń:

Bielsko-Biała - 16-18.11.2011,
Białystok - 23-25.11.2011
Wrocław - 7-9.12.2011

Zainteresowanych udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt z biurem projektu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel./faks: 22 50 44 274

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie:www.pr4msp.pl


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.