PSSBNa przestrzeniu ostatnich miesięcy firmy należące do Stowarzyszenia zostały nagrodzone w kilku plebiscytach konsumenckich. Nagrody zdobyte w konkursach potwierdzają wysoką jakość oferowanych produktów, a także dobre standardy pracy firm należących do Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Jeden z produktów Herbalife, oferowany pod nazwą Liftoff, został nagrodzony Złotym Laurem Konsumenta, który przyznawany jest najpopularniejszym na krajowym rynku firmom, produktom i usługom.

Avon zdobył statuetkę Qultowego Kosmetyku 2008 w kategorii: Pielęgnacja Twarzy Kosmetyki Popularne Zagraniczne przyznawaną już od 11 lat przez magazyn "Kosmetyki" za Luksusowy krem naprawczy na noc z linii Anew Ultimate.

Avon otrzymał statuetkę w kategorii Studencka URODA DAMSKA dla ulubionej marki kosmetyków damskich w plebiscycie: Studencki Produkt Roku 2008.

Avon Cosmetics Polska został, jednym z 67, laureatów tegorocznej edycji konkursu "Solidny Pracodawca Roku".

 

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.