Limitowany TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887

Wyłącznie w salonach W.KRUK dostępny jest zegarek TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887. Do Polski trafiło 25 sztuk z limitowanej serii 5 tys. egzemplarzy. TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887 Chronograph przywodzi na myśl klasyczne chronografy z lat 50. Brązowa tarcza, na której umieszczono historyczne logo Heuer oraz perforowany, skórzany pasek utrzymane są w stylistyce retro. Jako napęd posłużył bardzo precyzyjny, automatyczny mechanizm 1887 stworzony we własnej manufakturze. Skala tachymetrowa umieszczona na lunecie przypomina o związkach modelu ze światem wyścigów samochodowych.

 

Na odwrocie koperty zegarka wygrawerowany jest Mercedes-Benz 300 SLR.

Cena zegarka to 18 790 zł. Zegarek dostępny jest w Polsce wyłącznie w salonach W.KRUK oraz na https://wkruk.pl/.

Limitowany TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887

 

Limitowany TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887 - revers

***

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry  i wiele innych.

Istniejąca od 1860 roku firma TAG Heuer to jedna z największych i najbardziej pożądanych marek w branży luksusowych zegarków. Legenda związana z tworzeniem szwajcarskich zegarków wywodzi się z aktywnego zaangażowania zegarmistrzów TAG Heuer w świat sportu, którego celem było stworzenie najdokładniejszych instrumentów pomiarowych. TAG Heuer jest pierwszym producentem w historii, który stworzył luksusowe chronografy umożliwiające dokonywanie pomiarów z dokładnością do 1/10, 1/100, 1/1000 i 1/10000 sekundy.

TAG Heuer to synonim prestiżu i doskonałych wyników także dzięki aktywnej współpracy
z gwiazdą kina Leonardo DiCaprio, zespołem Vodafone McLaren Mercedes w wyścigach Formuły 1 oraz wywodzącymi się z tego zespołu dwoma kierowcami z mistrzowskim tytułem: Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem, a także mistrzynią kortów tenisowych Marią Sharapovą.

Marka TAG Heuer jest uprzywilejowanym członkiem Fondation de la Haute Horlogerie, najbardziej ekskluzywnego klubu szwajcarskiej branży zegarmistrzowskiej.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.