KRUSHERS to nowe lodowe desery w trzech różnych smakach – truskawkowym, Kit Kat oraz karmelowym, dostępne od 8 czerwca w restauracjach KFC. Promocji towarzyszy odważna i zmysłowa kampania telewizyjna. „Nasze orzeźwiające desery to zupełna nowość na rynku – mówi Marta Skrzypczak, Jr Brand Manager marki KFC. – Dlatego, aby zwrócić na nie uwagę konsumentów, przygotowaliśmy nieco bardziej niegrzeczną niż dotychczas, kampanię reklamową. Odważna, zmysłowa, a jednocześnie dynamiczna reklama telewizyjna KRUSHERS zdecydowanie różni się od reklam, do których przyzwyczaili się nasi Klienci.”

KRUSHERS to desery na bazie kruszonego lodu dostępne w ofercie w trzech różnych smakach:
Truskawkowym – z sosem truskawkowym i chrupiącymi kawałkami ciastek waniliowych
Kit Kat – z ciemną czekoladą i pokruszonymi kawałkami wafelka Kit Kat
Karmelowym – z kawałkami prażonych migdałów w słodkim karmelu

W ramach działań promocyjnych KFC udostępniło specjalną stronę produktową. Dzięki wykorzystaniu technologii wideo-flash umożliwia ona użytkownikom wzięcie udziału w zabawie – komponowaniu własnego Krushera i jednoczesnym uwodzeniu wirtualnej partnerki/partnera. Nagrodą dla osób, które właściwie dobiorą składniki napoju, jest e-kupon na ten słodki lodowy napój.

Autorem tej strony, jak również kreacji materiałów POS i materiałów do kampanii w Internecie jest agencja FireFly Creation. Za zakup i planowanie mediów w Internecie odpowiada Codemedia. Za adaptację reklamy telewizyjnej odpowiedzialna jest agencja Red8 Communications Group, a za zakup i planowanie mediów – agencja OMD Media Directions. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

KRUSHERS dostępne są we wszystkich restauracjach KFC na terenie Polski w przystępnej cenie 3,99 zł za 180 ml oraz 6,99 zł za 330 ml.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.