grafika_ info_press_konkurs foto_z_partnerami.jpg24 sierpnia rozpoczęła się czwarta edycja Konkursu Fotograficznego Dilmah. Tegoroczny zwycięzca wyjedzie na dwutygodniową podróż na Sri Lankę (dawny Cejlon) - wyspę słynącą z nadzwyczajnej herbaty oraz malowniczych widoków. Konkurs Fotograficzny Dilmah 2010 rozgrywany jest w kategorii Portret. „Tym razem nasz konkurs zadedykowaliśmy jednej z najwspanialszych portrecistek w historii fotografii, Julii Margaret Cameron, która na Cejlonie spędziła ważną część swojego artystycznego życia. O tym, czy Wasze konkursowe portrety utrzymane będą w jej XIX wiecznym, miękkim stylu, czy też wykonacie je według własnego uznania - zależy od Was" - wyjaśnia i zachęca do udziału w konkursie jego organizator, Piotr Witomski Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Gourmet Foods. „Okakura Kakuzo napisał kiedyś, że herbata jest dziełem sztuki i tylko ręka mistrza może wydobyć jej najszlachetniejsze właściwości. Podobnie jest z portretami Cameron - wydobywają z ludzkich twarzy to, co jest w nich najpiękniejsze. Warto o tym pamiętać, naciskając migawkę…" – dodaje Piotr Witomski


Aby  wziąć udział w 4. Konkursie Fotograficznym Dilmah należy wejść na stronę www.dniherbaty.pl/konkurs i pozostawić tam swoje autorskie portrety. Do tego, że warto wziąć udział w konkursie przekonują także wyjątkowe nagrody – możliwość udziału w dwutygodniowej, herbacianej wyprawie Dilmah na Cejlon, profesjonalne tablety Wacom, akcesoria fotograficzne Lowepro oraz kursy fotografii w prestiżowej Akademii Fotografii. Termin przesyłania prac upływa 31 października br..

Na oficjalnej stronie 4. Konkursu Fotograficznego Dilmah, pod adresem www.dniherbaty.pl/konkurs, wszyscy zainteresowani znajdą nie tylko ważne informacje dotyczące m.in. nagród, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin, ale także galerie zdjęć laureatów poprzednich edycji, a nawet poradnik fotografowania przygotowany we współpracy z magazynem Fotopolis.pl.

4. Konkurs Fotograficzny Dilmah odbywa się w ramach ogólnopolskich Dni Herbaty organizowanych już po raz czwarty przez cejlońską markę Dilmah.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.