Czujesz się zmęczona po całym dniu pracy? Twoje oczy są zaczerwienione i szczypią po 8 godzinach przebywania w klimatyzowanym biurze? Wieczorem chcesz wyglądać atrakcyjnie? Kobieca sztuczka na błysk w oku to kwas hialuronowy w kroplach do oczu. To działa!

Nasze oczy pracują cały dzień wraz z nami. Cierpią z powodu wielu godzin spędzonych przed komputerem, nie lubią przegrzanych i suchych pomieszczeń. Często możemy się poczuć, jakby ktoś sypał w nie piasek. Zaczerwienienie, pieczenie, czy łzawienie to objawy zespołu suchego oka.

Nie wolno nam zapominać, iż nasze oczy domagają się nawilżenia. Żeby zachować zdrowy i piękny wygląd oczu nie wystarczy tylko dobry tusz, czy cień do powiek. Na problem "suchych oczu" najlepsze są tzw. "sztuczne łzy", czyli krople do oczu nawilżające i odżywiające gałkę oczną. Zapewnią one ukojenie. Używając kropli do oczu na bazie kwasu hialuronowego bez konserwantów, sprawisz że Twoje spojrzenie będzie neutralnie piękne przez cały. Nie zapomnij ich nosić przy sobie, jak szminkę czy puder.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.