Jordan LogoZobacz jak marka Jordan piosenką zachęca dzieci do mycia zębów. Producent rozpoczął akcję reklamową, promującą szczoteczki dla dzieci. Za pomysł i realizację projektu odpowiadają UM i Mediabrands Studios.

 

Firma Jordan (Orkla Care) rozpoczęła akcję marketingową szczoteczek dla dzieci w trzech grupach wiekowych (0-2, 3-5 & 6-9). Platforma komunikacji została oparta na działaniach promocyjnych w stacjach telewizyjnych Nickelodeon i Nic Jr. oraz serwisach społecznościowych i stronie internetowej Nick.com.pl. Za pomysł i realizację projektu promocyjnego odpowiadają dom mediowy UM (IPG Mediabrands) oraz dział projektów niestandardowych Mediabrands Studios.

W ramach akcji promocyjnej przygotowano specjalną piosenkę, która ma zachęcać dzieci do prawidłowego mycia zębów. Specjalnie na potrzeby tej akcji Mediabrands Studios przygotował teledysk, który będzie emitowany w telewizji i internecie.

Dodatkowo przygotowano trzy spoty produktowe, dedykowane każdej z grup. Każda z reklam prezentuje produkty kierowane do dzieci w określonym wieku: 0-2, 3-5 & 6-9 lat. Równocześnie na stronie Nick.com.pl uruchomiono minisite’y, których zawartość została dopasowana do poszczególnych grup. Uruchomiono także aplikacje z grami, które będą promowane w telewizji. Wsparcie promocyjne wszystkich zaplanowanych działań oraz ich oprawę graficzną zapewnił nadawca Nickolodeaon – Viacom International Media Networks.

Działania promocyjne potrwają kilka tygodni. Wartość budżetu reklamowego akcji nie została podana.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.