Robert ŚwiergockiWraz z zakończeniem kadencji Prezesa Zarządu April Polska pana Gregoire Ezanno pozycję CEO w Spółce objął Robert Świergocki. Od początku swojej kariery Robert Świergocki jest związany z branżą Assistance i likwidacji szkód. Pracę rozpoczął w 1999 roku Europ Assistance, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego & IT, rozwijał sprzedaż ecommerce oraz realizował projekty na terenie pribałtyki i Ukrainy.

 

Dotychczas w Grupie APRIL realizował liczne inicjatywy na stanowisku COO dla spółek na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji oraz od 2015 roku posiada dyplom Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Joanna NadzikiewiczTo nie jedyna zmiana w kadrze menadżerskiej APRIL Polska. Do zespołu dołączyła również Joanna Nadzikiewicz, z rynkiem ubezpieczeniowym i assistance związana od prawie dwudziestu lat. Joanna Nadzikiewicz rozpoczęła karierę zawodową w spółce finansowej w grupie Forda, gdzie zajmowała się rozwojem pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych w sieci dilerskiej tej marki. Od 2006 do 2016 roku w spółce Europ Assistance pełniła funkcję Dyrektora Sprzedaży, z powodzeniem rozwijając wachlarz produktów dla klientów biznesowych rynku finansowego i motoryzacyjnego. Następnie w grupie UNIQA w Polsce nadzorowała współpracę ze strategicznym klientem spółek. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.