IMR adverising by PRMiędzynarodowa firma Golden Rose przedłużyła na kolejny rok umowę z warszawską agencją IMR advertising by PR. Dokument precyzuje i rozszerza zakres usług promocyjnych nowych linii kosmetyków dla kobiet.

 

“Z dużą satysfakcją promujemy kosmetyki Golden Rose, gdyż wyróżniają się na rynku wysoką jakością oraz przystępną ceną. W pierwszym roku naszej pracy zajmowaliśmy się kosmetykami kolorowymi Golden Rose, a obecnie rozszerzyliśmy portfolio jeszcze o linię wód toaletowych Roxanne oraz kosmetyki kolorowe i lakiery do paznokci Classics. W grudniu zaprosimy do naszej siedziby dziennikarki na pokaz trendu w makijażu, jaki będzie obowiązywał w nadchodzącym czasie sylwestrowym. Ponadto, jak to jest już w tradycji spotkań prasowych u nas, poczęstujemy dziennikarki przygotowanymi na miejscu specjałami niespodziankami”- mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

Marki kosmetyków Golden Rose są obecne w 80 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Niemczech, a na polskim rynku od 2003 roku.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.