Artur Żmijewski w reklamie domu mody premium Gomez

Premiera filmu promocyjnego Gomez z Arturem Żmijewskim w roli głównej, rozpoczęła się właśnie w telewizji i mediach internetowych. To druga odsłona kampanii Gomez, w której bierze udział aktor.

Artur Żmijewski został ambasadorem marki wiosną tego roku. Wartości, które reprezntuje są bliskie marce. Aktor jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy dużego i małego ekranu, ale również symbolem klasy samej w sobie. Jego szeroki dorobek artystyczny zawdzięcza nie tylko wielkiemu talentowi ale, i podejmowaniu świadomych i przemyślanych wyborów. To wszystko sprawiło, że stał się naturalnym partnerem dla domu mody Gomez. Reżyserią klipu zajmował się reżyser i operator Kuba Kossak. Muzykę do spotu stworzył Andrzej Smolik - multiinstrmentalista, kompozytor i producent muzyczny.

Druga odsłona kampanii składa się z filmu reklamowego jak i sesji fotograficznej. Pojawi się jako reklama telewizyjna w wersjach 30' i 15' m.in. na kanałach stacji TVN, TVN Style i TVN24 oraz w internecie - m.in. na kanale Youtube, portalach Facebook i Instagram.

Zdjęcia pojawią się m.in. w prasie oraz na wielkoformatowych reklamach zewnętrznych w prestiżowych lokalizacjach. W kampanii zaprezentowane zostały stylizacje z kolekcji Jesień/Zima 2017 - wszystkie w zgodzie z trendami sezonu.

Podczas kręcenia spotu telewizyjnego w XIX wiecznym pałacu aktor wystąpił w stylizacji marki Hugo Boss.

 

"Prestiż? Szacunek? Uznanie? To przychodzi z czasem ..." - mówi Żmijewski i zaprasza do świata mody marek premium.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.