Artykuł Kampania telewizyjna i prasowa wspierająca launch marki Mąka Basia napisany przez dnia 18 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Basia mąka z sercem, Basia, mąka, mąka wrocławska, mąka poznańska, mąka tortowa.

Basia

„Basia mąka z sercem” – to hasło kampanii wspierającej launch marki Mąka Basia, która startuje 18 listopada br. Zarówno telewizyjne spoty, jak i reklamy prasowe nawiązują do rodzinnej atmosfery Bożego Narodzenia i prezentują markę, jako mąkę idealną do wypieków.

Basia to marka mąki, która pojawiła się wiosną na sklepowych półkach. To przede wszystkim produkt wysokiej jakości, wykonany z całkowicie naturalnych surowców, ale także szereg innowacyjnych rozwiązań w ramach kategorii jaką reprezentuje. Basia została przygotowana z myślą o konkretnym jej przeznaczeniu, co dla wielu konsumentek z pewnością będzie dużym ułatwieniem podczas dokonywania zakupów. Basia dostępna jest w trzech wariantach: Basia poznańska - idealnie nadaje się do pierogów i klusek, Basię wrocławską można wykorzystać do robienia naleśników oraz ciast francuskich, zaś Basia tortowa extra to najlepsza mąka do wypieków. Ta ostatnia wyróżnia się wśród innych dostępnych na rynku mąk tortowych, bowiem jest to mąka o niskim typie – 405, który charakteryzuje się wyjątkowo jasną barwą i aksamitną konsystencją.
Kampanię wspierającą launch marki zaplanowano na przełom listopada i grudnia, gdyż w okresie świątecznym zwiększa się zapotrzebowanie konsumentów na produkt jakim jest mąka.

Mąka Basia (tortowa, poznańska, wrocławska)

Mąka Basia (tortowa, poznańska, wrocławska)

Kampania wystartuje 18 listopada i będzie realizowana w telewizji i prasie. Stacje telewizyjne wyemitują trzydziesto i piętnasto sekundowe spoty. Oryginalne filmy reklamowe są pierwszą tego rodzaju kampanią mąki na polskim rynku.
Kampania będzie realizowana także w prasie. Reklamy ukażą się w listopadowych i grudniowych numerach pism kobiecych, magazynów lifestylowych i poradników.

Za stronę graficzną kampanii odpowiada agencja: Lemon Tree,  filmy reklamowe zrealizowała agancja: WMC/Grey Czechy. Działania PR prowadzi agencja C&A Consulting.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.