Artykuł WellDone i Paged Meble - razem po sukces napisany przez dnia 20 marzec 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: targi, paged, WellDone, meble.

Jadalnia Paged meble

Biznesowy sukces może iść w parze z prospołecznym działaniem. Dowiódł tego Paged Meble zapraszając do wspólnej prezentacji na targach Meble Polska 2012 markę WellDone. Na stoisku Paged Meble nie brakowało nowości: kilka linii mebli skrzyniowych marek Paged Meble    i Woodways, nowe modele krzeseł i stołów. Przez cztery targowe dni niewiele było momentów, gdy na stoisku nie gościł ktoś z partnerów handlowych firmy. Sypialnia Harmony marki Woodways została nagrodzona Złotym Medalem MTP, pozostałe propozycje firmy zostały bardzo dobrze ocenione przez partnerów handlowych.

„Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się zestawy Catania i Malibu, a w przypadku Woodways – Romance i Harmony.”- ocenia Julitta Maciejewska-Walczak, dyrektor marketingu Paged Meble.

Stoisko Paged meble i WellDone

Taki udział w targach niewątpliwie można określić jako bardzo udany. Jednak Paged Meble w tym roku postanowił swoim sukcesem podzielić się z innymi i zaprosił do wspólnej prezentacji markę WellDone – pierwszą w Polsce designerską markę wytwarzaną przez przedsiębiorstwo społeczne.
„Podobnie jak WellDone jesteśmy przekonani o ogromnym znaczeniu dobrego wzornictwa. To jeden z czynników naszego rynkowego sukcesu. Ale dla nas biznesowa działalność to nie tylko zysk – to także odpowiedzialność. Dlatego WellDone realizujący ideę designu społecznie zaangażowanego jest dla nas wartościowym partnerem, którego chcemy wspierać. Już planujemy wspólne wystąpienie na targach w Mediolanie – zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska.”- mówi Julitta Maciejewska-Walczak.

Sypialnia Paged Meble

Dla marki WellDone obecność na targach Meble Polska 2012 była przede wszystkim okazją do nawiązania nowych interesujących kontaktów handlowych. Wielu targowych gości, szczególnie z zagranicy, interesowało się zarówno już znanymi produktami WellDone, jak i nowościami: stojakami na wino autorstwa Pawła Kowalskiego i Diany Yichye Shwachman oraz podstawko/tackami na stół zaprojektowanymi przez Jana Buczka i Klaudynę Natalię Krysiak.

Stoisko Paged meble i WellDone

"Jesteśmy wdzięczni Paged Meble za zaproszenie nas do wspólnej prezentacji w Poznaniu. To ważne dla tak młodej marki jak WellDone, żeby móc dotrzeć z informacją o ofercie do jak najszerszego grona potencjalnych odbiorców. Goście targów Meble Polska i partnerzy handlowi Paged Meble to odbiorcy dla nas atrakcyjni; reprezentujący najbardziej znane polskie i zagraniczne firmy handlujące wyposażeniem wnętrz. To, że wielu z nich wyraziło zainteresowanie produktami WellDone to dla nas dowód uznania."- mówi Laura Andrukiewicz, brand manager WellDone.

Produkty Paged Meble i WellDone można było zobaczyć także w ramach trwającej równolegle do targów Meble Polska ARENY DESIGNu, na ekspozycji Śląskiego Klastra Dizajnu, którego zarówno Paged Meble, jak i WellDone są członkami.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.