Artykuł Sienna Gallery - art design café napisany przez dnia 09 grudzień 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Sienna Gallery - art design café, Sienna Gallery.

WellDone Choinka

Zapraszamy serdecznie na otwarcie Sienna Gallery – miejsca, które w swojej działalności chce łączyć funkcje kawiarni oraz galerii dedykowanej sztuce, wzornictwu użytkowemu i edukacji artystycznej. Inauguracją tej działalności będzie wernisaż wystawy tkaniny autorstwa Elwiry Sztetner, który odbędzie się 14 grudnia o godzinie  18:00.

„Sienna Gallery - art design café”

Galeria prowadzona przez Gabrielę Flagę chce w sposób komplementarny łączyć trzy rodzaje działalności: galerię o głównym profilu – tkanina artystyczna, kawiarnię dla osób pracujących i zamieszkujących w tej części Warszawy oraz miejsce prowadzenia kreatywnych zajęć edukacyjnych i rozwoju osobistego przez sztukę. Zlokalizowana przy ulicy Siennej 86, w ścisłym centrum Warszawy chce przyciągnąć zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów. Sienna Galery ma ambicje pomagać klientom w zakupie wartościowych dzieł i unikalnych wyrobów artystycznych, umożliwiać bezpośredni kontakt ze sztuką i jej twórcami, organizować spotkania biznesowe oraz edukacyjne zajęcia rozwoju osobistego.

Zaproszenie na wernisaż - Sienna Gallery - art design café

Galerię na Siennej spośród wszystkich innych działających na terenie stolicy ma wyróżniać specjalizacja. Główny obszar zainteresowań pomysłodawców galerii to tkanina artystyczna: gobeliny, batiki, hafty, miniatury tkackie oraz prace wykonane technikami własnymi na bazie osnowy, jedwabiu lub filcu.  Galeria będzie m. in. promować nowe, niespotykane gdzie indziej, wyroby na bazie batiku i ręcznie malowanego jedwabiu – rolety, lampy, itp.

W planach galerii od grudnia 2011 roku do końca 2012 jest zorganizowanie 8 autorskich wystaw tkaniny artystycznej. Galeria będzie działać selektywne w zawieraniu umów z artystami oraz instytucjami realizującymi większe projekty. Twórcy będą mieli zapewnione korzystne warunki współpracy i profesjonalną promocję.

Równolegle prowadzona będzie ciągła ekspozycja i sprzedaż malarstwa, grafiki, artystycznej ceramiki, szkła, biżuterii i innych unikalnych wyrobów sztuki użytkowej polskich artystów i designerów. Galeria podjęła m. in. współpracę z marką WellDone, której powstanie jest efektem pionierskiego w Polsce projektu wprowadzającego design do strategii działania przedsiębiorstwa społecznego. Produkty WellDone to wykonane z naturalnych materiałów, proste, dowcipne, inteligentne i użyteczne przedmioty, doskonałe na prezenty. Zaprojektowane zostały przez młodych projektantów, a wytwarzane są przez osoby powracające na rynek pracy, wspierane przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” z siedzibą w Cieszynie.

Fragment GOBELIN PAPIER - Elwira Sztetner

Fragment GOBELIN PAPIER - Elwira Sztetner

„Sienna Gallery - art design café” to projekt, który powstał w ramach Inkubatora Dojrzałej Przedsiębiorczości, w programie przeciwdziałania wykluczeniu z rynku pracy osób powyżej 45 roku  życia.  Jest współfinansowany z funduszu EFS UE.
Sienna Galery – art design cafe
ul. Sienna 86
00-815 Warszawa
tel. 601 523 130


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.