ProContent Communication

Czytaj więcej: Wirus grypy AH1N1 ponownie zbiera śmiertelne żniwo!Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji należącą do jednej z największych światowych sieci firm public relations Global Reach PR, która poprzez 35 oddziałów na pięciu kontynentach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych. Główna siedziba Sieci mieści się w Londynie.

Procontent specjalizuje się w realizacji projektów z wielu obszarów komunikacji korporacyjnej, do których należą audyty, opracowanie strategii komunikacji firmy, prowadzenie biura prasowego, szkolenia medialne, media relations, organizacja konferencji prasowych, a także opracowanie, programów B2B oraz działań, których celem jest dotarcie do kluczowych liderów opinii. Procontent oferuje także szeroki zakres usług w zakresie PR produktowego, zarządzania sytuacją kryzysową, komunikacji wewnętrznej, public affairs, E-PR oraz CSR. Usługi świadczone przez Procontent oparte są na wieloletnim doświadczeniu członków zespołu w prowadzeniu projektów w zakresie kompleksowego doradztwa komunikacyjnego.

Projekty prowadzone przez Procontent otrzymały nagrody w międzynarodowych konkursach: Magellan Awards, Stevie Awards, Spotlight Awards oraz w polskich konkursach, takich jak Effie, Złote Spinacze czy Kampania Społeczna Roku.

Więcej informacji na stronie www: http://procontent.pl/

LinkedIn to przestrzeń, która zyskuje coraz większą popularność w profesjonalnym budowaniu wizerunku zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Jest świetnym narzędziem do nawiązywania kontaktów biznesowych, prezentowania działalności firmy bądź jej pracowników oraz szukania i umieszczania oferty o pracę. Jak prowadzić profil na LinkedInie? Przedstawiamy 4 najważniejsze zasady, dzięki którym stworzysz skuteczne i reprezentatywne konto.

Jak skutecznie prowadzić profil na LinkedInie

Tegoroczne rozdanie Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Dla twórców filmowych oscarowa gala to wisienka na torcie, wieńcząca wielomiesięczne prace związane z promocją filmów. Na dźwięk słów: and the Oscar goes to… miliony fanów kina na całym świecie wstrzymują oddech. Wydarzenie, które śledzi cały świat, zaplanowane do perfekcji, ostatecznie rzadko kiedy przebiega w pełni zgodnie z planem. Dla specjalistów z branży PR Oscary to jedyna w swoim rodzaju szansa, by zaczerpnąć inspiracji od najlepszych. Przedstawiamy 5 lekcji, które każdy PR-owiec może wyciągnąć z rozdania Oscarów i całej otoczki z tym związanej.

5 lekcji, które każdy PR-owiec może wyciągnąć z rozdania Oscarów

Czytaj więcej: Kolejne 25 zgonów z powodu grypy!Według najnowszych meldunków epidemiologicznych podanych przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Państwowy Zakład Higieny, odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu grypy w Polsce w porównaniu do poprzednich sezonów. Eksperci Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy podkreślają, że są to niepokojące dane, ponieważ prawdziwy szczyt zachorowań nadejdzie najprawdopodobniej za tydzień.

Już 7 marca w Warszawie odbędzie się 8. edycja wydarzenia z cyklu PR-ranki. Uczestnicy spotkania warsztatowego porozmawiają o komunikacji wewnętrznej i o tym, jak jej rola przekłada się na sukces całej firmy. Udział w spotkaniu jest darmowy.

PR-ranki wracają – spotkanie specjalistów PR i marketingu

Święta tuż, tuż… Jak co roku stajemy przed wyzwaniem: jaki prezent wybrać dla dziadka, babci lub bliskiej osoby starszej? Półki sklepowe uginają się pod ciężarem różnorodnego asortymentu. Wybór jest tak duży, że podjęcie decyzji jest często nie lada wyzwaniem. To już ostatni moment na zakup wymarzonego prezentu, który będzie jednocześnie praktyczny i przydany. Jak w gąszczu tak wielu możliwości wybrać jeden, idealny prezent?

Jak znaleźć idealny świąteczny prezent dla seniora?

Czytaj więcej: Procontent Communication finalistą Platinum PR AwardsAgencja Procontent Communication jako jedyna w Polsce została finalistą w konkursie Platinum PR Awards. Wyróżnienie to zostało przyznane za działania prowadzone w ramach prozdrowotnej kampanii społecznej – Płuca Polski w kategorii Program Edukacyjny. Organizatorem konkursu jest jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych pism branży marketingowej na świecie – PR News. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 14 września br. w Nowym Jorku.

Czytaj więcej: Szczęśliwa wątroba, szczęśliwy TyWątroba to jeden z najważniejszych narządów w organizmie człowieka. Można wyliczyć ponad 500 funkcji, które spełnia dla całego organizmu1. Mało kto myśli o tym, że wątroba jest niezbędna do życia, tak jak serce2. W celu zwiększenia świadomości na temat tego kluczowego narządu, firma Sanofi, producent leku Essentiale® Forte, rozpoczyna kampanię edukacyjną „Szczęśliwa wątroba, szczęśliwy Ty”.

Czytaj więcej: Dieta kluczowa dla chorych na POChPOsoby chore na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) powinny szczególnie  zwracać uwagę na swoją dietę. U chorych równie często występuje  problem z otyłością, jak i niedożywieniem.

Czytaj więcej: Kampania Czadowe Domy - case study

Tlenek węgla (czad) to toksyczny gaz określany mianem „cichego zabójcy” ze względu na to, że jest bezwonny, bezbarwny i nie podrażnia ludzkiego układu oddechowego. Po dostaniu się do organizmu zmniejsza on zdolność hemoglobiny do transportu tlenu w organizmie. Stwarza więc ogromne zagrożenie dla zdrowia oraz życia człowieka. Polacy nie są jednak świadomi zagrożeń związanych z emisją czadu. Badanie „Honeywell Safety Index” wykazało, że aż 77% Polaków posiada w domu urządzenia zasilane paliwem organicznym takim, jak gaz ziemny, drewno czy węgiel i prawie 2/3 (60%) nie zdaje sobie sprawy, że z tych sprzętów może ulatniać się szkodliwy tlenek węgla.

Czytaj więcej: Działania public relations wspierające HRZaskakiwanie i angażowanie kandydatów pomaga w zwiększeniu zainteresowania ogłoszeniem opublikowanym przez firmę poszukującą pracowników. Kreatywne rekrutacje to jeden ze sposobów budowania wizerunku pracodawcy. Warto jednak nie tylko prowadzić proces rekrutacji w sposób niestereotypowy, ale także o nim informować media, by budować wizerunek firmy nowoczesnej, przyciągającej kandydatów. Coraz częściej HR i PR łączą siły by pozyskać i zatrzymać młode talenty.

Ona24.eu - All rights reserved.