Prestige PR

Czytaj więcej: Praga na drugiej liniiObszarem działalności Prestige Public Relations jest strategiczne doradztwo w dziedzinie komunikacji. Wspieramy naszych klientów w budowaniu i zarządzaniu wizerunkiem firmy oraz w skutecznym komunikowaniu się z jej otoczeniem. Realizujemy zarówno określone czasowo kampanie informacyjne i promocyjne, jak również długoterminowe działania mające na celu wzmocnienie reputacji firmy. Pomagamy przedsiębiorstwom w realizacji ich zamierzeń biznesowych wierząc, że komunikacja jest jednym z najważniejszych instrumentów nowoczesnego zarządzania.

Czytaj więcej: Dostajemy mniej kredytu na mieszkanie

Pożyczający na mieszkania dostają coraz mniejsze kwoty kredytu, dlatego poszukują coraz tańszych mieszkań. W związku z podwyżkami stóp procentowych w pierwszym półroczu 2011 r. nastąpił wzrost wysokości rat spłaty i spadła zdolność kredytowa pożyczkobiorców.

Czytaj więcej: Stołeczni deweloperzy budują mniejW ostatnich trzech miesiącach deweloperzy rozpoczęli w Warszawie mniej nowych inwestycji niż w poprzednich kwartałach. Oferta rynkowa jest teraz większa od tej z czasów boomu. W stolicy możemy dziś wybierać mieszkania w 350 inwestycjach. Jak obliczają analitycy Emmerson, w trzecim kwartale bieżącego roku na rynek warszawski wprowadzonych zostało 31 nowych inwestycji, w których deweloperzy oferowali ponad 2,5 tys. mieszkań. Od lipca do września na rynek weszło o 8 projektów mniej niż w I kwartale i o 7 mniej niż w II kw. tego roku.

Czytaj więcej: Klimat osiedla – wartość dodanaKonkurencyjność na rynku nieruchomości sprawia, że nabywcy apartamentów oczekują dziś czegoś więcej niż tylko odpowiedniego standardu lokalu. Dlatego w inwestycjach z wyższej półki deweloperzy kreują przyjazną przestrzeń i klimat zapewniając w ten sposób większy komfort zamieszkania.

Czytaj więcej: Nowa miara dla RodzinyOd października, po kolejnej zmianie limitów w programie Rodzina na swoim otrzymanie dopłat do mieszkań kupowanych w Warszawie będzie jeszcze bardziej utrudnione. W niektórych miastach natomiast łatwiej, niż wcześniej można teraz znaleźć nieruchomość, na którą możliwe jest zaciągnięcie pożyczki z dopłatą.

Czytaj więcej: Praga na drugiej liniiDojazd metrem i spacer po marinie. Kawa na dachu, z którego roztacza się widok na piękne zabytkowe kamienice. Tak będzie można mieszkać na Pradze Północ, kiedy  zrealizowane zostaną tam zaplanowane projekty.

Ona24.eu - All rights reserved.