Artykuł Partner of Promotion dla najnowocześniejszego w Polsce centrum badawczego CEZAMAT napisany przez dnia 09 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: CEZAMAT, Partner of Promotion.

Agencja Partner of Promotion wygrała przetarg na świadczenie kompleksowych usług z zakresu promocji i public relations dla Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. Ten innowacyjny ośrodek badawczy powstanie w Warszawie do 2015 roku. Projekt, mający na celu promocję wiedzy z zakresu badań nad przyszłościowymi materiałami i technologiami oraz integrację środowiska naukowego, koordynowany jest przez Politechnikę Warszawską.

CEZAMAT będzie ultranowoczesnym ośrodkiem badawczym, składającym się z laboratoriów wyposażonych w unikatową w skali światowej aparaturę badawczą. Centrum umożliwi prowadzenie interdyscyplinarnych badań nad przyszłościowymi materiałami i technologiami z pogranicza fizyki, chemii, biologii i inżynierii materiałowej.

Partner of Promotion odpowiedzialny będzie m.in. za opracowanie i wdrażanie strategii działań promocyjnych i public relations, komunikację kolejnych etapów budowy centralnego laboratorium oraz nadzór na wydarzeniami specjalnymi organizowanymi przez CEZAMAT. Umowa z Politechniką Warszawską została podpisana na okres 40 miesięcy.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.