WITTCHEN parfumes

WITTCHEN, lider na rynku galanterii skórzanej, jeszcze przed świętami wprowadzi na rynek własne wody perfumowane. Marka wprowadza cztery zapachy wód perfumowanych dla kobiet i mężczyzn. Ich nazwy zostały zaczerpnięte z czterech stron świata: Nord i Sud to zapachy męskie w których przeważają nuty korzenne, a Est i Ouest to zapachy damskie z subtelnymi nutami kwiatowo-owocowymi.

Pomysł na zapach nosiliśmy w sobie od wielu lat. Obserwując rynek i takie firmy, jak Louis Vuitton, Prada czy Hermes, doszliśmy do wniosku, że przenoszenie prestiżu, idei, wizerunku na nowy asortyment jest pewną naturalną drogą dla marek produkujących dobra luksusowe. Perfumy są naturalnym etapem rozwoju naszej marki” – podkreśla Monika Wittchen, wiceprezes zarządu WITTCHEN SA.

Wprowadzeniu wód perfumowanych WITTCHEN towarzyszy kampania reklamowa w prasie i na outdoorze. Jej autorem jest Robert Wolański, od lat współpracujący z marką przy sesjach wizerunkowych. Kampania utrzymana została w czarno-białym klimacie.  Jedynie flakony perfum wyróżniają się kolorem.  W prasie znajdziemy trzy layouty - damski, męski i pary, na outdoorze wykorzystano wizerunek pary. W ramach kampanii zobaczymy reklamy w damskiej prasie luksusowej - Pani, Elle, w prasie kolorowej - jak Gala, i tygodnikach - Polityka.

 

Wody perfumowane WITTCHEN

Wody perfumowane WITTCHEN

Wody perfumowane WITTCHEN będą dostępne w sprzedaży we wszystkich salonach WITTCHEN w całej Polsce.

***

WITTCHEN to lider na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. W ofercie WITTCHEN posiada niezwykle szeroką gamę produktów m.in.: portfele, teczki, torebki, elegancką odzież damską oraz męską, a także wyszukane paski, galanterię biurową oraz torby i walizki podróżne. Od 2006 roku w ofercie jest również ręcznie robione obuwie damskie i męskie. Marka posiada obecnie 56 salonów w całej Polsce, jest również dostępna za granicami kraju – w Rosji, Białorusi, Czechach, na Ukrainie i Litwie.

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchen, a w 2010 roku została przekształcona w Grupę Kapitałową WITTCHEN S.A., która jest operatorem dwóch marek WITTCHEN oraz VIP Collection. W Palmirach pod Warszawą od stycznia 2011 roku działa nowoczesne Centrum Logistyczne firmy.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.