Jeśli farba do wnętrz może kojarzyć się z wiosną to z pewnością jest to Natura™ amerykańskiej marki Benjamin Moore. Naturalna, kolorowa, przyjazna środowisku i całkowicie bezpieczna dla Twoich bliskich.

Gdy za oknami zieleń budzi się do życia, mamy ochotę, aby w naszych domowych wnętrzach zapanowała równie wiosenna atmosfera. Moc energetycznych kolorów, naturalne piękno, relaks w przyjaznej przestrzeni wolnej od niebezpiecznych alergenów - tym wszystkim chcielibyśmy natchnąć domowe cztery kąty. Do tego jeszcze „szczypta” świeżego powietrza i niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. Wszystkie te zalety kryje w sobie najnowsza farba Natura™ 512 marki Benjamin Moore. Wystarczy powiedzieć, że jest bezzapachowa, nie zawiera szkodliwych lotnych związków organicznych (LZO), a do wyboru mamy 11 000 kolorów. Już wiadomo - mamy do czynienia z najbardziej ekologicznym produktem malarskim na polskim rynku - farbą NATURA™LNIE NAJLEPSZĄ.

Wodorozcieńczalna farba akrylowa Natura™ 512 to najnowszy produkt ekskluzywnej marki Benjamin Moore, który powstał z myślą o bezpieczeństwie domowników i w trosce o środowisko naturalne. Ze względu na swój ekologiczny charakter farba szczególnie sprawdzi się podczas malowania pokoi dziecięcych, sypialni oraz wnętrz, w których przebywają osoby starsze, jak i dzieci ze skłonnościami do alergii. Baza farby Natura™ 512 i nowoczesne koloranty Gennex® nie zawierają lotnych związków organicznych (LZO), a więc szkodliwych substancji chemicznych, które powstają jako uboczny produkt w wielu procesach przemysłowych i powodują zanieczyszczenie środowiska. Dzięki temu, stosując farby Natura™ do minimum ograniczamy ryzyko pojawienia się u domowników reakcji alergicznych. Ponadto, opatentowane technologie produkcji farb z linii Natura™ oraz specjalny proces destylacji, pozwoliły na wyeliminowanie uciążliwego zapachu towarzyszącego malowaniu tradycyjnymi farbami. Powyższe zalety przyczyniły się do uhonorowania farby Natura™ 512 w USA prestiżową nagrodą Building Green, Inc. Z kolei wewnętrzną gwarancją firmy Benjamin Moore & Co. jest oznaczenie Green Promise™, które umieszczane jest na etykietach produktów w pełni przyjaznych środowisku naturalnemu i użytkownikom. Tytuł ten oznacza, że farba Natura™ 512 spełnia restrykcyjne wymagania i normy GREENGUARD, GREENGUARD FOR CHIILDREN & SCHOOLS, CHPS, LEED® (Leadership in Energy and Environmental Design) oraz kryteria standardu Green Seal® GS-11, odnoszące się do produktów malarskich o niskiej lub zerowej zawartości lotnych związków organicznych.

Kilka słów o zastosowaniu i właściwościach

Natura™ 512 przeznaczona jest do odnawiania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń i gwarantuje w pełni matowe wykończenie. Powierzchnie pomalowane farbą Natura™ 512 są gładkie, a powstałe zabrudzenia można usunąć przy użyciu wody z dodatkiem detergentu (po 14 dniach od aplikacji). Ponadto, produkt marki Benjamin Moore jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Natura™ 512 dobrze kryje, nie kapie z wałka malarskiego i szybko schnie. Drugą warstwę farby można aplikować po zaledwie 30 minutach od pierwszego malowania. Wybór kolorystyki wnętrza jest praktycznie nieograniczony. Farbę Natura™ 512 marki Benjamin Moore można zamówić w jednym z 11 000 odcieni z palety barw amerykańskiego producenta.

Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Informacje o produkcie:

Wydajność: ok. 12 m2/l
Kolorystyka: ok. 11 000 kolorów
Cena: od 95 zł brutto za 1 l (w tym 22% VAT).
Opakowanie: 0,95 l; 3,78 l

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.