Aquaform Solitare brodzik brązowyKabiny prysznicowe asymetryczne lub typu otwartego „walk-in” to obecnie najmodniejsze rozwiązanie w łazience. Dla miłośników prawdziwej awangardy styliści Aquaform zaprojektowali kabinę Solitare, która łączy w sobie obie te cechy. Otwarta kabina została tu połączona z nietypowo wysuniętym za obrys kabiny asymetrycznym brodzikiem.  To daje pewność, że w kabinie bez drzwi nie będzie dochodzić do pochlapania posadzki w łazience.

Nowa kolekcja kabin Solitare z powodzeniem łączy nowoczesny minimalistyczny styl z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Całą kabinę stanowi tu lekko zaokrąglona szklana płyta wsparta na eleganckim chromowanym profilu i prawie niewidocznym stabilizatorze. W połączeniu z asymetrycznym białym lub brązowym brodzikiem - który wygląda na „za duży”- całość wygląda bardzo intrygująco.

Prosta technika montażu FIXPRO

Cechą charakterystyczną kabiny jest  rewolucyjna technika montażu– FIXPRO. Poprzez zastosowanie specjalnej technologii mocowania profilu, pozwala ona  na szybką i wygodną  instalację szkła, bez zbędnych śrub i wkrętów.

Powłoka DP Active zapobiega brudzeniu

Kabina wykonana jest  6 mm bezpiecznego szkła  pokrytego specjalną powłoką polimerową DP Active, która wyrównuje powierzchnię szkła kabiny prysznicowej i wywołuje efekt hydrofobiczny, czyli odpycha wodę. Dzięki temu, krople wody szybciej spływają po powierzchni wraz z zanieczyszczeniami i zapobiegaj osadzaniu się brudu i nieczystości.

Dzisiaj każdy z nas ma szansę na zaprojektowanie łazienki w najbardziej nawet abstrakcyjny sposób. Jednym z pomysłów może być zestawienie kabiny otwartej typu walk-in z awangardowym półokrągłym asymetrycznym brodzikiem, który wychodzi poza obwód kabiny. Nową serię Solitare zaprojektowaliśmy z myślą o osobach ceniących sobie indywidualizm, przestrzeń i poczucie wolności. Ci, którzy nie lubią klaustrofobicznego zamykania się w kabinie prysznicowej powinni zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie.  Kabina Solitare jest nowoczesna i jednocześnie bardzo wygodna i praktyczna. Zastosowanie powłoki DP Active umożliwia zachowanie czystości kabiny, a profil FIXPRO ułatwia montaż  – zauważa Anna Grodzka – Główny Technolog firmy Aquaform.

Instrukcja montażu kabiny z systemem FIXPRO

Fix pro w kabinie SOLITARE Aquaform

  1. Profil przyścienny przykręca się do  ściany za pomocą 4 wkrętów. Następnie z profilu przyściennego usuwa się czerwoną folię zabezpieczającą specjalną taśmę, do której przykleimy szybę.
  2. Szybę kabiny spryskaną wcześniej płynem Fixpro Liquid nastawiamy w żądanym położeniu, aby szkło uzyskało swoją ostateczną pozycję na całej długości w profilu przyściennym.
  3. Gdy ustawimy szybę w odpowiednim położeniu, blokujemy ją  profilem dociskającym, otrzymując trwałe połączenie szyby z profilem.
  4. Montaż systemu Fix pro Aquaform

Montaż systemu Fix pro Aquaform

Aquaform Solitare kabina bez brodzikaMontaż Fix pro krok 1Montaż Fix pro krok 2Montaż Fix pro krok 3

Kabina prysznicowa walk-in Solitare

Wymiary: 800/2000 mm
Kabina asymetryczna typu walk-in bez brodzika:
Cena brutto: 2221  zł

Kabina prysznicowa walk-in Solitare

Wymiary: 800/2070 mm
Kabina asymetryczna typu walk-in z brodzikiem, dostępnym w dwóch kolorach (brązowy, biały) :
Cena brutto: 3567 zł

O Aquaform:

Aquaform Solitare brodzik brązowyAquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.  W 2010 r. zarząd Aquaform zdecydował o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Całość produkcji firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 m2). Firma prowadzi sprzedaż w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia także na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

Wysoka jakość materiałów oraz niezawodne rozwiązania techniczne stosowane przez firmę Aquaform zostały potwierdzone przez liczne badania kontrolne prowadzone w laboratorium spółki, a także przyznane firmie certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa wydane przez niezależne instytuty badań.

Firma może się poszczycić nagrodami zarówno biznesowymi m.in. tytułem Gazeli Roku 2004, jak i produktowymi. W ostatnim czasie wanna linii Simi otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie „Łazienka - Wybór Roku 2011”.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.