Profesjonalna prostownica BWT-B107/C do włosów. Dzięki funkcji jonizacji oraz ceramicznym płytkom idealnie wygładza włosy, nie niszcząc ich. Wyjątkowo krótki czas nagrzewania.Każda kobieta pragnąca zachwycać idealnie gładkimi i prostymi włosami powinna posiadać prostownicę. Warto jednak wybrać taką, która nie tylko nie zniszczy włosów, ale jednocześnie zadba o ich idealny wygląd. Najlepszym rozwiązaniem będzie profesjonalna prostownica MPM z systemem jonizacji.

„ION System” nie tylko zapobiega elektryzowaniu się włosów, ale również je pielęgnuje. Prostownica posiada eleganckie czarne płytki ceramiczne, dzięki którym każdy kosmyk przybiera pożądany kształt. Bardzo ważną cechą tego urządzenia jest możliwość regulacji stopnia jego nagrzania w zakresie od 100?C do 200?C. Pozwala to na dostosowanie temperatury płytek do rodzaju włosów oraz ich podatności na zabiegi modelujące. Dodatkowym udogodnieniem jest wyświetlacz LED, na którym każdy z łatwością odczyta wysokość ustawionej temperatury.

Profesjonalna prostownica BWT-B107/C do włosów. Dzięki funkcji jonizacji oraz ceramicznym płytkom idealnie wygładza włosy, nie niszcząc ich. Wyjątkowo krótki czas nagrzewania.

Dzięki wyjątkowo krótkiemu czasowi nagrzewania, prostownica BWT-B107/C przypadnie do gustu nawet najbardziej zapracowanym kobietom. Co ważne, posiada również obrotowy przewód zasilający pozwalający na swobodne nią manewrowanie oraz uchwyt do zawieszania. Wyposażona została także w poręczne etui pokryte od wewnątrz warstwą izolacyjną.

***

Prostownica BWT B107/C

Cena: 114zł
Opis:

 • „ION System” - system jonizacji
 • czarne ceramiczne płytki idealnie wygładzają włosy
 • ceramiczna grzałka
 • cyfrowe ustawienie nagrzewania
 • cyfrowy pomiar temperatury płytek
 • regulacja temperatury w zakresie 100?C-200?C
 • wyświetlacz LED
 • nie nagrzewająca się obudowa
 • szybki czas nagrzewania
 • obrotowy przewód zasilający
 • uchwyt do zawieszania
 • w wyposażeniu etui

Parametry techniczne:

 • 200-240V 50Hz 60W

***

Informacje na temat firmy MPM

MPM Product (obecnie MPM) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty do potrzeb konsumentów.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.