Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g cebula

OSM Piątnica wprowadza do sprzedaży innowacyjne produkty na bazie sera Mascarpone pod marką Milandia Ogród Smaków. OSM Piątnica, jedyna firma w Polsce produkująca śmietankowo-kremowy ser Mascarpone, rozszerza ofertę o nową grupę asortymentową pod marką Milandia Ogród Smaków. Nowoś w ofercie Piątnicy to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów poszukujących wyjątkowych i inspirujących smaków i jednocześnie pierwszy na rynku ser w plastrach, którego głównym składnikiem jest mascarpone.

Oprócz nowoczesnej i wygodnej formy - gotowych porcji w postaci plastrów podanych na tacce - sery twarogowe Piątnicy wyróżnia dobór i kompozycja smaków. Ser Milandia Ogród Smaków dostępny jest w czterech wariantach: Naturalnie śmietankowy, Różowy pieprz brazylijski, Cebula szalotka z ziołami oraz Papryka i pomidor z bazylią.

Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g cebula

Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g naturalny

Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g naturalny

Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g papryka pomidor bazylia

Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g papryka pomidor bazylia

Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g pieprz

Milandia ser twarogowy w plastrach OSM Piątnica 150g pieprz

Milandia Ogród Smaków

Milandia Ogród Smaków stanowi doskonałe urozmaicenie tradycyjnych kanapek, idealnie komponuje się z pieczywem świeżym oraz tostowym, sprawdzi się także w roli przekąski oraz jako dodatek do zapiekanek i innych dań na ciepło. Jest ciekawą alternatywą dla mozzarelli w sałatkach Caprese z pomidorami, oliwą i bazylią. Ser Milandia podany jest w funkcjonalnym opakowaniu typu otwórz-zamknij, w którym znajduje się 8 oddzielonych od siebie plastrów sera. Specjalna folia opakowania posiada wysoki współczynnik ochrony przed promieniowaniem UV, dzięki czemu produkt zachowuje wszystkie walory odżywcze i smakowe.

Tak, jak pozostałe produkty Piątnicy, sery twarogowe w plastrach wymagają zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego i powinny być przechowywane w temperaturze od +1 do +8oC.

Gama serów Milandia Ogród Smaków wprowadzana została do sprzedaży od 8 listopada br. w cenie ok. 3,50 zł za opakowanie 150 g.
Więcej informacji na temat firmy OSM Piątnica na stronie www.piatnica.com.pl

Informacje o firmie OSM Piątnica

OSM Piątnica jest jedną z najważniejszych i zarazem najnowocześniejszych mleczarni nie tylko w kraju, ale i na świecie. Swoją pozycję osiągnęła dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów, ich innowacyjność oraz spełnianie oczekiwań szerokiej grupy konsumentów. W 1992 roku OSM Piątnica wprowadziła na rynek Serek Wiejski. Dzisiaj jest liderem w jego sprzedaży, z prawie 60% udziałem w rynku. Mleczarnia była pierwszym polskim producentem Serka Wiejskiego z owocami i z miodem. Jest liderem w segmencie śmietan świeżych (20% rynku) i sera Mascarpone (50% rynku), a także współliderem w kategorii twarogów oraz drugim producentem serków do smarowania – w marce Twój Smak i Twój Smak Puszysty – (15% rynku). OSM Piątnica, jako jedna z pierwszych w kraju ( 2003 r.) wdrożyła system ochrony środowiska zgodny z normą ISO 14001, będący częścią Zintegrowanego Systemu Zarządzania – pierwszego wśród polskich spółdzielni mleczarskich. Firma była także jedną z niewielu w kraju, które spełniały wymogi Unii Europejskiej jeszcze przed akcesją do UE.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.