Jeśli często odczuwasz zmęczenie, ból i sztywność stawów, to może oznaczać, że twoje stawy potrzebują natychmiastowej pomocy! Sięgnij koniecznie po nowy preparat HYALDiet, który wspomaga mobilność stawów, podnosi jakość mazi stawowej i wzmacnia układ ruchu. HYALDiet zawiera unikalną kompozycję kwasu hialuronowego, ekstraktu z dzikiej róży oraz imbiru.

Nowy preparat HYALDiet z serii VitaDiet stanowi uzupełnienie codziennej diety w składniki służące ochronie i wzmocnieniu stawów. Pobudza produkcję mazi stawowej, wzmacniając tym samym funkcjonowanie stawów. HYALDiet zapewnia właściwą regenerację nadwyrężonych i obciążonych stawów, chroni je przed zwyrodnieniem.

 

Płyn stawowy, inaczej maź stawowa, to czysty, bezbarwny, lepki płyn, produkowany przez wewnętrzną stawową błonę śluzową. Płyn stawowy spełnia bardzo ważną rolę – służy jako środek smarujący, tworzy warstwę ochronną stawów i co bardzo ważne odżywia chrząstkę. Jeśli chrząstka jest niewystarczająco odżywiona, jej komórki powoli obumierają, a niechronione powierzchnie stawowe kości trą boleśnie o siebie. Wówczas każdy ruch wiąże się z ogromnym dyskomfortem i bólem.

Aby temu zapobiec stosuj HYALDiet z serii VitaDiet, który pobudza produkcję mazi stawowej. Preparat stanowi kompozycję kwasu hialuronowego, ekstraktu z imbiru i dzikiej róży. HYALDiet nie tylko stymuluje produkcję mazi stawowej, ale też chroni przed powstawianie stanów zapalnych.

Kwas hialuronowy jest w stanie związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa i z tego powodu jest stosowany w produktach medycznych, jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. Już 1% roztwór wodny kwasu hialuronowego ma właściwości żelujące. Kwas hialuronowy pełni funkcję nawilżacza - wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem, wspiera właściwości ochronne. Kwas hialuronowy występuje również w roli nośnika, tz. substancji ułatwiającej wprowadzenie innych składników preparatu w głąb ciała.

Ekstrakt z imbiru – wzmacnia tkankę chrzęstną oraz stawy, obniża poziom związków odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych.

Dzika róża – uzupełnia niedobory witamin i minerałów oraz wzmacnia odporność organizmu, zalecana jest więc przy przeziębieniach, osłabieniu organizmu i anemii.
Korzystne działanie dzikiej róży potwierdzone zostało także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów.

Preparat  HYALDiet polecany jest szczególnie:

  • osobom aktywnym fizycznie
  • osobom uprawiającym sport rekreacyjnie oraz wyczynowo
  • osobom odzyskującym sprawność po kontuzjach stawów
  • osobom starszym w celu wzmocnienia stawów
  • osobom odczuwającym dyskomfort spowodowany bólem stawów


Zaleca się stosować 2 fiolki preparatu HYALDiet dziennie – jedną rano, drugą wieczorem – rozpuszczone w szklance wody.

Jedno opakowanie HYALDiet zawiera 14 fiolek (1 fiolka = 10 ml). Produkt dostępny jest w aptekach w całym kraju i kosztuje ok. 69 zł.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.