Mebin kuchnia OpiumWraz z nastaniem wiosny decydujemy się na ulepszenia, remont lub wymianę kuchni. Kryteriów doboru jest wiele, jednak prawie wszystkie można sprowadzić do dwu najważniejszych – kuchnia ma być ładna i funkcjonalna. Dla osób, które mogą pozwolić sobie na większy metraż prezentujemy wzorcową kuchnię z kolekcji Opium firmy Mebin. Jest to reprezentacyjna zabudowa o klasycznej linii, wykonana z najwyższej jakości materiałów.

 

Fronty szafek z elementami litego drewna, przeszklone witryny i naturalny kamień blatu nadają kuchni niezwykle elegancki charakter. Utrzymana w ciepłej kolorystyce cherry doskonale sprawdza się przy aranżacji dużych, wygodnych pomieszczeń. Dekoracyjność mebli idzie w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami, które usprawniają przygotowywanie posiłków. Na uwagę zasługuje piękna wyspa z chowanym gniazdem zasilającym służącym do podłączenia sprzętu AGD. Ponadto producent, proponuje wiele praktycznych udogodnień, takich jak: system bezpiecznego i cichego zamykania szuflad - servo-drive, rozdrabniacz do resztek zamontowany w zlewozmywaku, czy system organizacji szuflad orga-line. Wysoka jakość użytych materiałów i rozwiązań, staranne wykonanie oraz klasyczne wzornictwo pozwolą długo cieszyć się nienagannym wyglądem takich mebli i po prostu czerpać radość gotowania.
AFIR biuro PR firmy Mebin

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.