Nota Bene

Czytaj więcej: LIBET - nota bene to zespól ludzi, dla których słowo pisane jest narzędziem pracy. Tworzymy materiały prasowe i projekty, w których tekst, słowo i obraz pełnią kluczową rolę w kształtowaniu wizerunku firmy.

Wywodzimy się ze środowisk dziennikarzy, redaktorów, pracowników agencji PR. Są wśród nas przedstawiciele kadry naukowej uczelni wyższych i redaktorzy wydawnictw naukowych. Dlatego swoją pracę traktujemy jak misję. Dobieramy nasz zespół spośród ludzi, dla których dostrzeganie pozytywów jest sposobem na życie i częścią ich natury. Jesteśmy przekonani, że warto.

Czytaj więcej: Balkon na wyższym poziomie

Niestandardowe, czasem wręcz zaskakujące zastosowania dla materiałów budowlanych i wykończeniowych to jeden z trendów współczesnej architektury oraz myśli designerskiej. Takie nowatorskie rozwiązanie zostało wykorzystane m.in. na powstającym osiedlu Angel Wings we Wrocławiu, gdzie balkony zostały wyłożone betonowymi płytami tarasowymi Venetia.

Czytaj więcej: Jak zbudować piękny taras

Jeżeli posiadamy dom to piękny i zadbany taras staje się najczęściej ulubionym miejscem wypoczynku dla całej rodziny - szczególnie latem. W praktyce szczęśliwi właściciele tarasów, posiadacze domków jednorodzinnych, często zmagają się na co dzień z wieloma problemami. Już po kilku latach użytkowania, płytki gresowe zaczynają pękać i odspajać się, a fugi ulegają wykruszeniu. Wielu kłopotów można uniknąć jeszcze na etapie planowania dzięki dobraniu odpowiednich materiałów oraz właściwej metod ich ułożenia.

Czytaj więcej: Moje Małe Królestwo

Wyrafinowany styl, wygoda i przestronność to podstawowe zalety odróżniające rezydencję od zwykłego domu. Widać to także w jej otoczeniu. Starannie dobrana zieleń podkreślona ścieżkami i tarasami mówi równie dużo o stylu i prestiżu miejsca co perfekcyjnie urządzone wnętrza.

Czytaj więcej: LIBET doceniony za najwyższą jakośćZakończyła się V edycja konkursu „Jakość Roku”. Wśród laureatów znalazła się firma Libet – lider wśród producentów kostki brukowej i płyt tarasowych w Polsce.

Czytaj więcej: Nawierzchnia z polotemNajwyższa jakość, wyjątkowa elegancja plus nieograniczone możliwości tworzenia wzorów geometrycznych w stylu modern, to najważniejsze zalety systemu Quadro - nowej propozycji w rodzinie kostek Libet Decco. Na pierwszy rzut oka Quadro to „tylko” 8 różnej wielkości prostokątów.

Czytaj więcej: LIBET - W grudniu za wiarygodność i respektowanie wartości etycznych w relacjach biznesowych Libet otrzymał Certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Styczeń przyniósł firmie kolejne wyróżnienie. Praktykowana na co dzień rzetelność, odpowiedzialność i wiarygodność zaowocowała przyznaniem zaszczytnego tytułu „Solidnej Firmy”

Ona24.eu - All rights reserved.