M&CC - Marketing & Communications Consultants

Czytaj więcej: Stać Ciebie na dom zrównoważony!Marketing & Communications Consultants (M&CC) powstała w 2001 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi doradcze w obszarze komunikacji korporacyjnej i zintegrowanej komunikacji marketingowej.

Misją M&CC jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z obszaru komunikacji, dzięki którym klienci będą podejmować skuteczne decyzje marketingowe i budować reputację firmy i marki.

Czytaj więcej: Ściany działowe – elementarz dobrego montażu

Ściany działowe to popularne i wygodne rozwiązanie, które może zostać wykorzystane wtedy, kiedy chcemy odpowiednio zaaranżować przestrzeń w mieszkaniu lub domu. Nowoczesne systemy suchej zabudowy w połączeniu z wypełnieniem wełną mineralną o grubości np. 100 mm pozwalają osiągnąć izolacyjność akustyczną o 14 dB lepszą niż w analogicznej konstrukcji bez wykorzystania wełny.

Czytaj więcej: Reklama piwa w ostatnim kwartale 2015 r. zgodna z zasadami etykiJak wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów, ostatni kwartał 2015 r. upłynął pod znakiem najmniejszej w skali roku aktywności reklamowej browarów. Od października do grudnia piwowarzy wyemitowali łącznie 112 nowych reklam – blisko o połowę (42 proc.) mniej niż w kwartale poprzedzającym. Najnowszy raport IMM, analizujący aktywność reklamową producentów piwa, potwierdził zgodność reklam branży piwowarskiej z Kodeksem Etyki Reklamy.

Czytaj więcej: Stać Ciebie na dom zrównoważony!Budownictwo zrównoważone opiera się na kilku fundamentalnych zasadach. Uwzględnia zarówno postęp gospodarczy i technologiczny oraz nasze dążenie do dobrobytu, z drugiej strony obejmuje poszanowanie natury i dbałość o środowisko pod kątem potrzeb przyszłych pokoleń. Okazuje się, że równowaga w budownictwie wcale nie musi być luksusem, na który stać nielicznych. Wiele programów publicznych pomoże nam w sfinansowaniu rozwiązań miłych zarówno środowisku, jak i naszemu portfelowi.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.