Artykuł Medal Polskiej Przedsiębiorczości 2016 napisany przez dnia 09 marzec 2016.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości to instytucja marketingowa, która nadzoruje wyróżnienia obejmujące cały kraj. Założeniem naszego programu jest wyłonienie najlepszych firm w Polsce, zarówno wśród największych, jak i małych rodzinnych przedsiębiorców. Nie zapominamy, że to właśnie oni stanowią filar polskiej gospodarki. Medal Polskiej Przedsiębiorczości przyznawany jest w kategoriach Firma Roku oraz Marka Roku.

Program wyróżniający Godłem Firma Roku zwraca uwagę na działalność o zasięgu lokalnym/regionalnym oraz ogólnopolskim. Tytuł nadawany jest w ramach ogólnopolskiego konkursu. Założeniem naszym jest promowanie dynamicznych, aktywnych przedsiębiorstw, banków, instytucji cieszących się uznaniem konsumentów, firm współpracujących, samorządów terytorialnych.

Marka Roku to plebiscyt oparty na ogólnopolskiej ankiecie lub wizytacjach pozwalających wyłonić najpopularniejsze marki na rynku.  Jest to wyróżnienie potwierdzające jakość produktu jak i szczególną pozycję marki wśród konsumentów. Certyfikat ten jest przyznawany w ramach konkursu o Medal Polskiej Przedsiębiorczości.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości

Przy ocenie zgłoszeń uwzględniane są dotychczasowe certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające poziom metod zarządzania i kontroli jakości oraz wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Jednym z najważniejszych elementów przy ocenie przedsiębiorstwa jest opinia środowiska oraz tradycje firmy.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości

Pomagamy sięgać wyżej, jeżeli chcesz poznać sszczegóły udziału w programie zapraszmy do kontaku.

TEL/FAKS: (22) 218-94-43
tel kom: 606-857-400


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.