Artykuł Krzysztof Hołowczyc rozpoczyna współpracę ze znaną kliniką napisany przez dnia 18 luty 2016.

Trzykrotny rajdowy mistrz Polski, mistrz i wicemistrz Europy i trzeci zawodnik legendarnego Rajdu Dakar przygotowuje się do kolejnych wyzwań. W planach ma między innymi starty w rallycrossie. Jak przygotowuje się do następnego trudnego sezonu tak doświadczony zawodnik? Krzysztof Hołowczyc zaufał znanej klinice rehabilitacji Columna Medica. Zdradzamy, dlaczego został ambasadorem tej marki, skąd bierze energię na kolejne rajdy oraz dlaczego zdrowy kręgosłup jest dla niego tak ważny.

Popularny rajdowiec wielokrotnie ulegał bardziej i mniej groźnym wypadkom. Po latach intensywnych startów w najważniejszych imprezach rajdowych świata, w tym dziesięciokrotnym udziale w arcytrudnym Dakarze,  wie,  jak ważny jest odpoczynek i odpowiednia rekonwalescencja. Krzysztof Hołowczyc ze szczególną troską dba o swój kręgosłup. Dzięki odpowiedniej opiece i rehabilitacji uniknął poważnych operacji. Docenia zwłaszcza skuteczność terapii manualnej.

Zdrowie nie jest punktem, do którego można przybyć, ale sposobem podróżowania, zorientowanym na przyszłość. Warto o nie zadbać i zatrzymać się we właściwym momencie, żeby skupić się na sobie i swoim problemie. Moim jest kręgosłup. Po wielu latach jazdy po bezdrożach zdecydowałem się oddać w ręce specjalistów. I już widzę efekty. Dwukrotnie miałem złamany kręgosłup, wiem jak wiele wysiłku trzeba, aby wrócić do pełnej formy. Powierzyłem swoje zdrowie profesjonalistom, znakomitym fizjoterapeutom, którzy optymalnie dobierają potrzebne ćwiczenia i zabiegi” –mówi Krzysztof Hołowczyc, kierowca rajdowy, ambasador Columna Medica.

 

Klinika to ekspert w nieoperacyjnym leczeniu kręgosłupa. Od trzech lat specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu, rehabilitacji i profilaktyce zdrowotnej chorób układu ruchu, a także wybranych schorzeń ortopedycznych, neurologicznych i reumatologicznych. Współpracuje ze światowej sławy specjalistami, stosuje terapię manualną oraz rehabilitację 1:1 z fizjoterapeutą. Do leczenia i potrzeb  pacjenta podchodzi holistycznie. Nad procesem rehabilitacji czuwa Josef Hesslinger, niemiecki specjalista w zakresie terapii manualnej oraz ortopedycznej terapii manulanej, egzaminator MT oraz OMT. Klinika współpracuje także z jednym z najlepszych neurochirurgów w kraju, prof. dr hab. n.med. Markiem Haratem oraz Bobem Sydenhamem, światowej sławy autorytetem w dziedzinie terapii manualnej. Columna Medica pomaga w szybkim przywróceniu sprawności, redukcji bólu towarzyszącego schorzeniom i urazom, a przede wszystkim uniknięciu operacji w wybranych przypadkach. Obok najwyższej jakości usług rehabilitacyjnych oraz nowoczesnego sprzętu zapewnia komfort pobytu, kameralność i wsparcie w zakresie odnowy biologicznej i zdrowego odżywiania. To klinika zorientowana na pacjenta, jego potrzeby. Liczy się profesjonalizm, ale również odpowiedni klimat miejsca i ludzie, którzy je tworzą. 

Czasem trzeba odpocząć, zwolnić na chwilę, by dogonić życie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jaki ogrom pracy trzeba włożyć w karierę kierowcy rajdowego, jak trudne bywają warunki dla jego organizmu. Przychodzi zatem taki moment, kiedy chcesz się zatrzymać i skupić na tym, co najważniejsze – swoim zdrowiu. Columna Medica to właśnie takie miejsce, gdzie nie ma budzików, zobowiązań, kolejnych kilometrów, wyzwań, tam liczysz się tylko Ty i Twoje potrzeby. Niewiele jest takich miejsc w Polsce” – dodaje sportowiec.

Klinika ma doświadczenie w pracy z pacjentami ze świata sportu. Należy do elitarnego grona partnerów medycznych Polskiego Komitetu Olimpijskiego. To nowa jakość na polskim rynku klinik rehabilitacyjnych. Marka hołduje zasadzie holizmu w każdym aspekcie: od opieki medycznej, poprzez spełnianie oczekiwań swoich klientów, aż po detale architektoniczne, najlepszą kuchnię i najnowocześniejszy sprzęt medyczny, kameralność i klimat. To wszystko sprawia, że Columna Medica jest wymarzonym miejscem dla  pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Miejscem, do którego chce się wracać.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.