Artykuł Awanse managerskie i rozwój projektów social media w Lightscape napisany przez dnia 04 luty 2020.

Zespół Lightscape wzbogacił się o trzy nowe osoby na stanowiskach managerskich, w tym w dynamicznie rozwijającym się dziale marketingu i digital. Agnieszka Jagusiak i Paulina Kunicka awansowały na stanowisko Marketing Managera. Do zespołu dołączył także Aleksander Kasprzak, który objął nowoutworzone stanowisko SEM Manager. Portfolio Lightscape zyskało nowe projekty social media. Zespół agencji jest odpowiedzialny za obsługę kanałów Targów Światło i Tragów Elektrotechnika, a także Inelo, wiodącego dostawcy rozwiązań technologicznych dla branży TSL. Dla Intrum, międzynarodowego lidera w zarządzaniu wierzytelnościami, agencja rozpoczęła działania na Instagramie.


Agnieszka Jagusiak i Paulina Kunicka awansowały ze stanowiska Senior Account Executive na stanowisko Marketing Managera.

Agnieszka Jagusiak

Agnieszka JagusiakAgnieszka Jagusiak prowadzi działania zespołu finance, posiada doświadczenie w obsłudze firm z sektora finansowego, technologicznego, a także nieruchomości komercyjnych. W Lightscape odpowiada m.in. za kompleksową obsługę Intrum, lidera w branży zarządzania wierzytelnościami, w zakresie komunikacji zewnętrznej, public affairs, employer brandingu czy konsultingu marketingowego.

Paulina Kunicka

Paulina KunickaPaulina Kunicka jest liderem zespołu design i lifestyle. Specjalizuje się m.in. w obszarze social media i event marketingu oraz zintegrowanych działań media relations. W portfolio jej klientów znajdują się takie marki jak m.in: Łódź Design Festival, BiznesUp! design made in Poland, Mikomax Smart Office, Międzynarodowe Targi Światło oraz Targi Elektrotechnika.

Do zespołu agencji z początkiem roku dołączył również Aleksander Kasprzak, który objął nowoutworzone stanowiska SEM Managera. Aleksander posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii SEO dla klientów z branż e-commerce, usługowej oraz przemysłowej. Jest odpowiedzialny za rozwój segmentu SEM oraz digital w Lightscape i nadzoruje działania dla klientów agencji w tym obszarze.

- Rozwijamy nasze kompetencje w obszarze digital marketingu. Zmiany w zespole są odzwierciedleniem rosnącego zapotrzebowania na zintegrowane, wielokanałowe działania komunikacyjne ze strony naszych klientów. Jako agencja z bogatym doświadczeniem w wielu branżach, m.in. finansowej, nieruchomości komercyjnych, technologicznej, designu czy edukacji, chcemy oferować kompleksową strategię brandingową, wykorzystującą efekt synergii pomiędzy poszczególnymi kanałami i narzędziami komunikacji. Takie podejście jest niezbędne w skutecznej opiece nad markami, które chcą efektywnie dotrzeć do współczesnych odbiorców   – mówi Weronika Seweryn, Dyrektor Zarządzająca Lightscape.

W ostatnich tygodniach, Lightscape rozwinęło swoje portfolio projektów social media. Nowe projekty są efektem rozszerzenie współpracy z dotychczasowymi klientami agencji. Paulina Kunicka nadzoruje działania na profilach Facebook i LinkedIn dla Inelo, a także profile na Facebooku i Instagramie Targów Światło i Targów Elektrotechnika. Natomiast Agnieszka Jagusiak jest odpowiedzialna za profil Intrum na Instagramie, dedykowany działaniom Employer Brandingowym. Dla tej ostatniej marki prowadzone są również działania na LinkedIn.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.