Lemon PR

Czytaj więcej: Ustawa tonie w e-alkoholu"Cechą charakterystyczną zespołu Lemon PR jest to, że patrzymy na media pozytywnie i podobnie jak z naszymi Klientami - widzimy ich potrzeby i chcemy je zaspokajać." — Grzegorz Styczyński, dyrektor zarządzający

Na zdrowie! - Raport o zdrowiu pracowników

Jak wynika z szacunków Well HR, zaledwie 10-15% specjalistów HR w Polsce zna pojęcie wellbeing w pracy. Benefity kojarzone z wellbeing są jednak powszechnie obecne w polskich firmach – ok. 60% pracodawców oferuje karty sportowe, a 55% - prywatną opiekę medyczną. Jak w Polsce dba się o pracowników i jak powinno się dbać – o tym w najnowszym raporcie Well HR dotyczącym profilaktyki zdrowotnej i programów wellbeing. Partnerem merytorycznym raportu jest firma PwC.

Czytaj więcej: Większość banków w Polsce wciąż bez bankowości mobilnejWiększość banków w Polsce wciąż bez bankowości mobilnej - analiza Lizard Media. Bankowości mobilnej w Polsce nie ma wciąż 36 proc. dużych banków detalicznych, 80 proc. banków komercyjnych oraz 90 proc. Banków Spółdzielczych wynika z analizy Lizard Media przeprowadzonej w styczniu i lutym br.

Duszności, siódme poty, napady gorąca. I rzecz jasna: raz na zawsze koniec z seksem! Menopauza to kwestia wyjątkowo podatna na tworzenie różnego rodzaju mitów. Otaczając ją nimi, tworzymy temat tabu, po który kobiety wyjątkowo niechętnie sięgają. To właśnie powoduje, że początek menopauzy bardzo łatwo przegapić, a ten – wcale nie jest zarezerwowany dla kobiet dojrzałych!

Czytaj więcej: Ustawa tonie w e-alkoholuSprzedaż napojów alkoholowych przez internet rozwija się coraz prężniej. Niestety wciąż reguluje ją ustawa sprzed 32 lat, kiedy w Polsce internetu jeszcze nie było. Czy zatem sprzedaż alkoholu w sieci może być legalna?

Ona24.eu - All rights reserved.