Konkurs Dyrektor e-Commerce 2021
Konkurs Dyrektor e-Commerce 2021

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku powstał z myślą o ludziach stojących za sukcesem innowacyjnych projektów, działań i wdrożeń w biznesach e-commerce. To jedna z najszybciej rozwijających się branż. Wymaga interdyscyplinarnej wiedzy, umiejętności i zaangażowania liderów, z których wizją utożsami się zespół, a finalnie tysiące i miliony e-konsumentów.

To styl myślenia, otwartość i działania dyrektorów e-commerce oraz ich zespołów pomagają we wdrażaniu innowacji i w efekcie sukcesie marki.

Sukces firmy to właściwi ludzie na odpowiednich stanowiskach. Zasada ta okazała się być kluczowa w ostatnim roku, także w branży e-commerce.

Jeszcze nigdy liderzy nie byli tak ważni. Jeszcze nigdy duch zespołu nie był tak potrzebny do efektywnego działania w czasie kryzysowych sytuacji w skali globalnej.

Jak poradzili sobie liderzy w ostatnich miesiącach? Odpowiedź na to pytanie poznamy po zakończeniu zgłoszeń do drugiej edycji konkursu Dyrektor e-Commerce Roku.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30.06.2021: https://dyrektorecommerceroku.pl/.

Ostatni rok pokazał wagę roli liderów w biznesie - pod każdym względem: efektywności biznesowej, zarządzania zespołem, zarządzania kryzysem czy innowacjami. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych liderów branży e-commerce dających realną wartość biznesową i cenionych przez zarządy firm, w których działają. Wierzę, że konkurs ten przyczynia się do weryfikacji czy podnoszenia jakości pracy oraz pokazuje, które modele zarządzania e-commerce dają najlepsze efekty, bo sukces dyrektora i zespołu to sukces całej firmy - Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes e-Izby.

Konkurs Dyrektor e-Commerce roku jest unikalnym wydarzeniem w Polsce, którego celem jest nagrodzenie osoby przyczyniające się do rozwoju innowacyjności sektora i będących wzorem efektywnego zarządzania biznesem. Laureaci są inspiracją, źródłem pomysłów oraz motywacji do rozwoju dla pozostałych uczestników rynkuDamian Zapłata, Członek Zarządu Allegro.

Konkurs Dyrektor e-Commerce roku wskazuje, kim są osoby stojące za rozwiązaniami znajdującymi największe uznanie na rynku. Z tego względu ma on istotne znaczenie dla kadry menadżerskiej i zarządzającej w całej branży e-commerce. Zakupy internetowe w mijającym roku upowszechniły się w niespotykanym dotąd zakresie, dlatego warto jeszcze uważniej obserwować dobre praktyki wdrażane przez liderów branżyJacek Kinecki, CCO Przelewy24.

Od samego początku byłem i jestem wielkim fanem idei konkursu Dyrektor e-Commerce Roku. Konkurs pozwala dostrzec wybitnych ludzi, stojących za sukcesem innowacyjnych pomysłów, działań marketingowych oraz wdrożeń e-commerce. Osobiście uważam, że udział w konkursie jest ekscytujący, a samo otrzymanie nagrody niezwykle satysfakcjonujące. Nagroda to czasami również obiektywne i publiczne podziękowanie za setki godzin pracy, nieprzespane noce oraz duży stres, bo przecież e-commerce nie wybacza. Dla mnie najbardziej magiczna jest ta chwila, kiedy zwycięzca staje na scenie w świetle reflektorów, ściskając trofeum, jak Mistrz Polski. Szczyt kariery dla każdego, kto zarządza e-commerce – Zbigniew Nowicki, Co-Managing Director Bluerank, VTEX Partner

 


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.