Komunikado PR

Czytaj więcej: Mikromarketing w regionach – Castrol bliżej warsztatówSkutecznie zarządzamy informacją, wdrażając zróżnicowane działania komunikacyjne. Doradzamy, jak realizować postawione cele i skupiać uwagę odbiorców. Kreatywne pomysły są zawsze poparte przemyślaną i zaplanowaną strategią oraz dogłębną analizą. Umiejętnie wykorzystujemy media relations – znamy specyfikę pracy dziennikarzy, wiemy, co decyduje o medialności produktów, osób, firm i instytucji.

Czytaj więcej: LEDukacja - nowa kampania firmy OSRAM

Energooszczędność, innowacja, technologia, design i nastrój – oto słowa klucze, które określają najnowszą  kampanię edukacyjną firmy OSRAM. Pod hasłem LEDukacja będą prowadzone działania, z których dowiemy się, dlaczego lampy LED stają się coraz częściej wybieranymi źródłami światła, jakie są ich zalety i na co zwracać uwagę podczas zakupów.

Czytaj więcej: Mikromarketing w regionach – Castrol bliżej warsztatów

Castrol od lat inwestuje w warsztaty niezależne. Każdego roku firma podejmuje szereg inicjatyw, mających na celu wspieranie serwisów nieautoryzowanych. Najnowszym projektem są działania marketingowe prowadzone lokalnie, w wybranych regionach Polski. Obecnie trwa akcja na terenie województwa podkarpackiego, ale w tym roku obejmie kolejne regiony Polski.

Ona24.eu - All rights reserved.